Strona główna Bielawa Złote medale zapaśników na zawodach w Cieszkowie

Złote medale zapaśników na zawodach w Cieszkowie

0
PODZIEL SIĘ

W dniu 16 kwietnia w Cieszkowie nieopodal Krotoszyna odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy dzieci, młodzików, kadetek oraz kadetów w stylu wolnym.

16.4.16ZapasniczaReprezentacja Powiatu Cieszków
Powiat Dzierżoniowski reprezentowały kluby w składzie: Olimpia Łosyk, Roksana Łosyk, Karol Smoliński, Kacper Kwiatkowski, Dominik Łąkowski, Szymon Werner UKS IRON BULLS Bielawa, Filip Wasilewski, Oskar i Bartosz Pych-Lipiński, Grzegorz Mazur, Filip Bednarek MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz Natalia Kołosz, Marysia i Gabrysia Gawłowskie ULKS SOWA Pieszyce.
Najlepiej w kadetkach spisały się Olimpia Łosyk w kategorii 52 kg oraz Roksana Łosyk kategorii 60 kg które wywalczyły złote medale. Olimpia okazała się najlepsza zawodniczka Ogólnopolskiego Turnieju. W dzieciach złoty medal wywalczyli Oskar Pych-Lipiński w wadze 24kg oraz Filip Wasilewski w wadze 26 kg.
Srebrne medale przypadły Kacprowi Kwiatkowskiemu w kat. 28 kg oraz Bartoszowi Pych-Lipińskiemu w kat. 33 kg. Brązowe krążki wywalczyli w kadetkach Natalia Kołosz kat. 60 kg oraz dzieciach Karol Smolinski kat. 21 kg, Dominik Łąkowski kat.45 kg, Grzegorz Mazur kat. 45 kg oraz Filip Bednarek kat. 85 kg w młodzikach. V lokatę w młodzikach wywalczył Szymon Werner 73 kg. Gabriela i Marysia Gawłowskie 60 kg uplasowały się na 8-9 miejscu w kadetkach.

Wielkie podziękowania dla właścicieli firmy DRG Agro Group z Tuszyna Pana Daniela Gogolewskiego oraz Rafała Gogolewskiego bez których pomocy sukcesy nie miałyby miejsca.