Strona główna Bielawa Paulina Martyka oraz Roksana Łosyk zdobywają brązowe medal

Paulina Martyka oraz Roksana Łosyk zdobywają brązowe medal

0
PODZIEL SIĘ

W dniach 15-16 września w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek oraz Juniorów w Sumo. W zawodach startowało 136 zawodników z 28 klubów.

Najlepiej z Powiatu Dzierżoniowskiego walczyły Paulina Martyka kat. 70kg oraz Roksana Łosyk kat. 60kg, które wywalczyły brązowe krążki. VII lokatę w Mistrzostwach wywalczyła Natalia Kołosz. Wśród chłopców rywalizował Kamil Kopytko, który uplasował się na XVII pozycji.

Jestem zadowolony ze startu naszych zawodniczek gdyż, znowu wracamy z zawodów rangi Mistrzostw Polski z medalami. Teraz czas na chwilę odpoczynku i przygotowania do październikowych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetek w Sumo 7-8.10 oraz Jesiennego Pucharu Polski Kadetek i Juniorek w Siedlcach 21-22.10 – Norbert Warchoł.

Wielkie podziękowanie dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna za wsparcie młodych sportowców.