Strona główna Bielawa Grapplerzy zmagali się w VII Ogólnopolskim Turnieju No-Gi i Gi Fight Bielawa

Grapplerzy zmagali się w VII Ogólnopolskim Turnieju No-Gi i Gi Fight Bielawa

0
PODZIEL SIĘ

14 października w Hali Szkoły Podstawowej nr 10 odbył się VII Ogólnopolski Turniej No-Gi i Gi Fight Bielawa. W zmaganiach uczestniczyło 220 zawodników z Polski, Czech oraz Słowacji. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa oraz Radna Rady Miasta Marta Masyk.

Najlepiej z Powiatu Dzierżoniowskiego zaprezentowali się Dominika Małecka Bebson Gold Team, która wywalczyła złoty medal w kat. +56kg kobiety oraz Filip Bednarek MULKS JUNIOR Dzierżoniów, który zdobył srebrny medal w kat. -74kg Juniorzy.

W formule Open No-Gi zwyciężyli: Bartłomiej Maciążek – Dąbrowa Górnicza, Jarosław Frankowski – Otmuchów, Livio Victoriano – Opole.

W formule Open Gi zwyciężyli: Paweł Murias – Wrocław, Livio Victoriano – Opole, Marcel Kwiecień – Wrocław.

Najlepszym zawodnikiem VII Ogólnopolskiego Turnieju został Bartłomiej Maciążek z klubu RGC Dąbrowa Górnicza. Gratulujemy! Wielkie podziękowania dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna – Rafał oraz Daniel Gogolewscy, która była głównym sponsorem zawodów. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy wygranych i do zobaczenia za rok!

Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego.

Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości Pana Mariusza Tyrchy.

Organizatorzy:

  • Urząd Miasta Bielawa
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie
  • UKS IRON BULLS Bielawa

Kategoria Open No-Gi:

  1. Bartłomiej Maciążek Dąbrowa Górnicza
  2. Jarosław Frankowski Otmuchów
  3. Livio Victoriano Opole

Wyniki No-Gi:

Białe pasy:

-66 kg.

  1. Hubert Kilian – Check Mat
  2. Gracjan Miś – SFT Lubin
  3. Michał Frydrych – MMA Horda Wałbrzych

Juniorzy

-60 kg

  1. Petr Jancarek – SK Pretorian Pardubice
  2. Rafał Kunecki – Check Mat
  3. Szymon Feduniewicz – Adrenalina Fight Kluczbork

-66 kg

  1. Radosław Kulicz – Saints Gold Team
  2. Hubert Siepak

-74 kg

  1. Szymon Sędzik – Saints Gold Team
  2. Damian Grzesiak – Puncher Wrocław
  3. Bartosz Pisuła – Solo Team Namysłów

-81 kg

  1. Bartłomiej Gnap – Check Mat
  2. Filip Bednarek – Junior Dzierżoniów
  3. Nikita Kharytonov – Adrenalina Fight Kluczbork

-88 kg

  1. Łukasz Olech – Next Level BJJ
  2. Michał Joel – MMA Solo Team Namysłów
  3. Adrian Weselak – Saints Gold Team

Niebieskie pasy:

-66 kg

  1. Dawid Matysiak – Check Mat Wrocław
  2. Piotr Szymorszczak – Bastion Ruda Śląska
  3. Martin Rapcan – MMA Liberec

-74 kg

  1. Łukasz Karpała – BJJ Factory Gliwice
  2. Kamil Dobrowolski – RGC Oława
  3. Krystian Knop – Next Level BJJ

-81 kg

  1. Paweł Nahrebny – MMA Solo Team Namysłów
  2. Michał Miłek – SFT Lubin
  3. Szczepan Bajtek – Boi Team Strzelin

-74 kg

  1. Adrian Szyba – Contender MMA Kamienna Góra
  2. Artur Obłoza – Obamma Fight Team
  3. Tibor Bulava – Laugaricio Jiu Jitsu Club

-81 kg

  1. Marcin Sowa – MMA Solo Team Namysłów
  2. Dawid Sawicki – Wrox Gym
  3. Łukasz Krzyżweski – MMA Solo Team Namysłów

-88 kg

  1. Dominik Drażkowic – SK Pretorian Pardubice
  2. Marcin Gil – FightLab Wrocław
  3. Konrad Łęga – Adrenalina Fight Kluczbork

-96 kg

  1. Karol Kuzior – RGC Częstochowa
  2. Mariusz Szczurek – Saiyan Gold Team

+96 kg

  1. Bartosz Kuterba – MMA Solo Team Namysłów
  2. Darek Ferlich – Contender Kamienna Góra
  3. Tomasz Florian – SK Pretorian Pardubice

Kobiety:

-56 kg

  1. Martyna Ciaskowska – Boi Team Strzelin
  2. Magdalena Fras – MMA Solo Team Namysłów
  3. Iza Procner – Evolution

+56 kg

  1. Dominika Małecka – Bebson Gold Team
  2. Vendula Hajkova – SK Pretorian Pardubice
  3. Paulina Bielicka – Boi Team Wrocław

Masters:

+88 kg

  1. Łukasz Pisuła – Solo Team Namysłów
  2. Daniel Tulis – Laugaricio Jiu Jitsu Club

-88kg

  1. Jakub Górnicki – Boi Team Strzelin
  2. Kamil Pernej – MMA Horda Wałbrzych
  3. Kamil Kubasiak – Zagłębie

-96kg

  1. Petr Hulack – Fight Club Brno
  2. Robert Rożenko – ASW Pawła Krażewskiego
  3. Mirosław Kośny

+96 kg

  1. Mateusz Grzegorczyn – Forca Brava Opole
  2. Jan Vlastnik – SK Pretorian Pardubice

Elita:

-88kg

  1. Maksymilian Kubiak
  2. Łukasz Szymecki – Forca Brava Opole
  3. Paweł Murias – RGC Wrocław

+88 kg

  1. Jakub Stejskal – SK Pretorian Pardubice
  2. Mariusz Podborączyński – Forca Brava Opole

Purpura/Elita

-70kg

  1. Piotr Kowal – Zenith Sowilo Kielce
  2. Michał Ciszek – RGC Częstochowa

-76 kg

  1. Bogumił Grzebieniowski – Next Level BJJ
  2. Łukasz Mirek – Check Mat Wrocław

Purpurowe Pasy

-82 kg

  1. Dominik Kaczmarek – Check Mat Wrocław
  2. Maciej Szubart – BJJ Next Level Wrocław
  3. Adrian Sułgostowski – RGC Wrocław

-88 kg

  1. Jarosław Frankowski – Fu Getsu Otmuchów
  2. Maciej Kwiatkowski – RGC Wrocław
  3. Oto Machala – Laugaricio Jiu Jitsu Club

+88 kg

  1. Livio Victoriano – Forca Brava Opole
  2. Bartosz Maciążek – RGC Dąbrowa Górnicza
  3. Damian Kwaśniewski

Wyniki Gi – Open

  1. Paweł Murias – Wrocław
  2. Livio Victoriano – Opole
  3. Marcel Kwiecień – Wrocław

Białe pasy

-66 kg

  1. Maciej Łapka – Zenith BJJ
  2. Radosław Kulicz – Saints Gold Team
  3. Michał Frydrych – MMA Horda Wałbrzych

-74 kg

  1. Paweł Kłaptocz – Berserkers Team Bielsko Biała
  2. Tibor Bulava
  3. Mateusz Jarosławski – RGC Oława

-81 kg

  1. Łukasz Surmiński – Adrenalina Fight Kluczbork
  2. Dawid Sawicki – Wrox Gym
  3. Marcin Machajewski – RGC Dąbrowa Górnicza

-88 kg

  1. Adam Fedeliński – Bastion Ruda Śląska
  2. Wojciech Jersch – Bastion Ruda Śląska

-96/+96 kg

  1. Arnost Bystron – Gracie Barra BJJ Ostrava
  2. Karol Kuzior – RGC Częstochowa

Kobiety

-56 kg

  1. Eliska Pospisilova – SK Pretorian Pardubice
  2. Martyna Ciaskowska – Boi Team Strzelin
  3. Vendula Hajkova – SK Pretorian Pardubice

Juniorzy

  1. Szymon Sędzik – Saint Gold Team
  2. Adrian Weselak
  3. Kacper Kowal – RGC Oława

Elita

-70 kg

  1. Michał Ciszek – RGC Częstochowa
  2. Marcin Adamów – BJJ Next Level

-88 kg

  1. Paweł Murias – RGC Wrocław

+88 kg

  1. Jakub Stejskal – SK Pretorian Pardubice
  2. Livio Victoriano – Forca Brava Opole

Niebieskie pasy

66-74 kg

  1. Łukasz Karpała – BJJ Factory Gliwice
  2. Krzysztof Pawlaczek – RGC Oława
  3. Marcin Szadkowski – Bastion Ruda Śląska

81-88 kg

  1. Filip Kobylański
  2. Krzysztof Witek – RGC Oława
  3. Krystian Dziedziul

Masters kolorowe pasy

-88 kg

  1. Daniel Tulis – Laugaricio Jiu Jitsu Club

Purpurowe pasy

-76 kg

  1. Bogumił Grzebieniowski – Next Level BJJ
  2. Łukasz Mirek – Check Mat Wrocław
  3. Piotr Kowal – Zenith Sowilo Kielce

-82 kg

  1. Dominik Kaczmarek – Check Mat Wrocław
  2. Adrian Sułgostowski – RGC Wrocław

-88 kg

  1. Marcel Kwiecień – RGC Wrocław
  2. Oto Machala – Laugaricio Jiu Jitsu Club

+88 kg

  1. Bartosz Maciążek – RGC Dąbrowa Górnicza
  2. Jan Vlastnik – SK Pretorian Pardubice

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o