14 października w Hali Szkoły Podstawowej nr 10 odbył się VII Ogólnopolski Turniej No-Gi i Gi Fight Bielawa. W zmaganiach uczestniczyło 220 zawodników z Polski, Czech oraz Słowacji. Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa oraz Radna Rady Miasta Marta Masyk.
Najlepiej z Powiatu Dzierżoniowskiego zaprezentowali się Dominika Małecka Bebson Gold Team, która wywalczyła złoty medal w kat. +56kg kobiety oraz Filip Bednarek MULKS JUNIOR Dzierżoniów, który zdobył srebrny medal w kat. -74kg Juniorzy.
W formule Open No-Gi zwyciężyli: Bartłomiej Maciążek – Dąbrowa Górnicza, Jarosław Frankowski – Otmuchów, Livio Victoriano – Opole.
W formule Open Gi zwyciężyli: Paweł Murias – Wrocław, Livio Victoriano – Opole, Marcel Kwiecień – Wrocław.
Najlepszym zawodnikiem VII Ogólnopolskiego Turnieju został Bartłomiej Maciążek z klubu RGC Dąbrowa Górnicza. Gratulujemy! Wielkie podziękowania dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna – Rafał oraz Daniel Gogolewscy, która była głównym sponsorem zawodów. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy wygranych i do zobaczenia za rok!
Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego.
Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości Pana Mariusza Tyrchy.
Organizatorzy:
- Urząd Miasta Bielawa
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie
- UKS IRON BULLS Bielawa
Kategoria Open No-Gi:
- Bartłomiej Maciążek Dąbrowa Górnicza
- Jarosław Frankowski Otmuchów
- Livio Victoriano Opole
Wyniki No-Gi:
Białe pasy:
-66 kg.
- Hubert Kilian – Check Mat
- Gracjan Miś – SFT Lubin
- Michał Frydrych – MMA Horda Wałbrzych
Juniorzy
-60 kg
- Petr Jancarek – SK Pretorian Pardubice
- Rafał Kunecki – Check Mat
- Szymon Feduniewicz – Adrenalina Fight Kluczbork
-66 kg
- Radosław Kulicz – Saints Gold Team
- Hubert Siepak
-74 kg
- Szymon Sędzik – Saints Gold Team
- Damian Grzesiak – Puncher Wrocław
- Bartosz Pisuła – Solo Team Namysłów
-81 kg
- Bartłomiej Gnap – Check Mat
- Filip Bednarek – Junior Dzierżoniów
- Nikita Kharytonov – Adrenalina Fight Kluczbork
-88 kg
- Łukasz Olech – Next Level BJJ
- Michał Joel – MMA Solo Team Namysłów
- Adrian Weselak – Saints Gold Team
Niebieskie pasy:
-66 kg
- Dawid Matysiak – Check Mat Wrocław
- Piotr Szymorszczak – Bastion Ruda Śląska
- Martin Rapcan – MMA Liberec
-74 kg
- Łukasz Karpała – BJJ Factory Gliwice
- Kamil Dobrowolski – RGC Oława
- Krystian Knop – Next Level BJJ
-81 kg
- Paweł Nahrebny – MMA Solo Team Namysłów
- Michał Miłek – SFT Lubin
- Szczepan Bajtek – Boi Team Strzelin
-74 kg
- Adrian Szyba – Contender MMA Kamienna Góra
- Artur Obłoza – Obamma Fight Team
- Tibor Bulava – Laugaricio Jiu Jitsu Club
-81 kg
- Marcin Sowa – MMA Solo Team Namysłów
- Dawid Sawicki – Wrox Gym
- Łukasz Krzyżweski – MMA Solo Team Namysłów
-88 kg
- Dominik Drażkowic – SK Pretorian Pardubice
- Marcin Gil – FightLab Wrocław
- Konrad Łęga – Adrenalina Fight Kluczbork
-96 kg
- Karol Kuzior – RGC Częstochowa
- Mariusz Szczurek – Saiyan Gold Team
+96 kg
- Bartosz Kuterba – MMA Solo Team Namysłów
- Darek Ferlich – Contender Kamienna Góra
- Tomasz Florian – SK Pretorian Pardubice
Kobiety:
-56 kg
- Martyna Ciaskowska – Boi Team Strzelin
- Magdalena Fras – MMA Solo Team Namysłów
- Iza Procner – Evolution
+56 kg
- Dominika Małecka – Bebson Gold Team
- Vendula Hajkova – SK Pretorian Pardubice
- Paulina Bielicka – Boi Team Wrocław
Masters:
+88 kg
- Łukasz Pisuła – Solo Team Namysłów
- Daniel Tulis – Laugaricio Jiu Jitsu Club
-88kg
- Jakub Górnicki – Boi Team Strzelin
- Kamil Pernej – MMA Horda Wałbrzych
- Kamil Kubasiak – Zagłębie
-96kg
- Petr Hulack – Fight Club Brno
- Robert Rożenko – ASW Pawła Krażewskiego
- Mirosław Kośny
+96 kg
- Mateusz Grzegorczyn – Forca Brava Opole
- Jan Vlastnik – SK Pretorian Pardubice
Elita:
-88kg
- Maksymilian Kubiak
- Łukasz Szymecki – Forca Brava Opole
- Paweł Murias – RGC Wrocław
+88 kg
- Jakub Stejskal – SK Pretorian Pardubice
- Mariusz Podborączyński – Forca Brava Opole
Purpura/Elita
-70kg
- Piotr Kowal – Zenith Sowilo Kielce
- Michał Ciszek – RGC Częstochowa
-76 kg
- Bogumił Grzebieniowski – Next Level BJJ
- Łukasz Mirek – Check Mat Wrocław
Purpurowe Pasy
-82 kg
- Dominik Kaczmarek – Check Mat Wrocław
- Maciej Szubart – BJJ Next Level Wrocław
- Adrian Sułgostowski – RGC Wrocław
-88 kg
- Jarosław Frankowski – Fu Getsu Otmuchów
- Maciej Kwiatkowski – RGC Wrocław
- Oto Machala – Laugaricio Jiu Jitsu Club
+88 kg
- Livio Victoriano – Forca Brava Opole
- Bartosz Maciążek – RGC Dąbrowa Górnicza
- Damian Kwaśniewski
Wyniki Gi – Open
- Paweł Murias – Wrocław
- Livio Victoriano – Opole
- Marcel Kwiecień – Wrocław
Białe pasy
-66 kg
- Maciej Łapka – Zenith BJJ
- Radosław Kulicz – Saints Gold Team
- Michał Frydrych – MMA Horda Wałbrzych
-74 kg
- Paweł Kłaptocz – Berserkers Team Bielsko Biała
- Tibor Bulava
- Mateusz Jarosławski – RGC Oława
-81 kg
- Łukasz Surmiński – Adrenalina Fight Kluczbork
- Dawid Sawicki – Wrox Gym
- Marcin Machajewski – RGC Dąbrowa Górnicza
-88 kg
- Adam Fedeliński – Bastion Ruda Śląska
- Wojciech Jersch – Bastion Ruda Śląska
-96/+96 kg
- Arnost Bystron – Gracie Barra BJJ Ostrava
- Karol Kuzior – RGC Częstochowa
Kobiety
-56 kg
- Eliska Pospisilova – SK Pretorian Pardubice
- Martyna Ciaskowska – Boi Team Strzelin
- Vendula Hajkova – SK Pretorian Pardubice
Juniorzy
- Szymon Sędzik – Saint Gold Team
- Adrian Weselak
- Kacper Kowal – RGC Oława
Elita
-70 kg
- Michał Ciszek – RGC Częstochowa
- Marcin Adamów – BJJ Next Level
-88 kg
- Paweł Murias – RGC Wrocław
+88 kg
- Jakub Stejskal – SK Pretorian Pardubice
- Livio Victoriano – Forca Brava Opole
Niebieskie pasy
66-74 kg
- Łukasz Karpała – BJJ Factory Gliwice
- Krzysztof Pawlaczek – RGC Oława
- Marcin Szadkowski – Bastion Ruda Śląska
81-88 kg
- Filip Kobylański
- Krzysztof Witek – RGC Oława
- Krystian Dziedziul
Masters kolorowe pasy
-88 kg
- Daniel Tulis – Laugaricio Jiu Jitsu Club
Purpurowe pasy
-76 kg
- Bogumił Grzebieniowski – Next Level BJJ
- Łukasz Mirek – Check Mat Wrocław
- Piotr Kowal – Zenith Sowilo Kielce
-82 kg
- Dominik Kaczmarek – Check Mat Wrocław
- Adrian Sułgostowski – RGC Wrocław
-88 kg
- Marcel Kwiecień – RGC Wrocław
- Oto Machala – Laugaricio Jiu Jitsu Club
+88 kg
- Bartosz Maciążek – RGC Dąbrowa Górnicza
- Jan Vlastnik – SK Pretorian Pardubice
Dodaj komentarz