Strona główna 112 Finał”Razem bezpieczniej”

Finał”Razem bezpieczniej”

0
PODZIEL SIĘ

8 listopada 2017r. odbył się finał, kończący XIX edycję Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej”. Organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu oraz Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców pracy we Wrocławiu. Drużyna z Dzierżoniowa przygotowywana i wspierana przez miejscowych funkcjonariuszy zajęła II miejsce!

Tegoroczny finał Konkursu Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej” odbył się 8 listopada 2017r w Wałbrzychu. Na starcie stanęło 7 drużyn z Wałbrzycha, Bielawy, Ziębic, Dzierżoniowa, Świdnicy, Ząbkowic Śl. oraz Bystrzycy Kłodzkiej. Konkurs składał się
z dwóch części: pisemnej i zadania praktycznego. Dobrze przygotowana przez policjantów
z dzierżoniowskiej jednostki drużyna wywalczyła II miejsce, ustępując jedynie gospodarzom finału. Coroczne zmagania uczestników Hufców Pracy pokazują, że tematyka bezpieczeństwa nie jest obca młodzieży. Biorący udział w konkursie musieli wykazać się wiedzą z zakresu: bezpieczeństwa publicznego, zagadnień związanych z terroryzmem, uzależnieniami, dyskryminacją czy pierwszą pomocą. Dzierżoniowskiej młodzieży życzymy dalszych sukcesów.

 

podkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP Dzierżoniów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o