Strona główna Dzierżoniów Andrzejkowe Zawody Pływackie

Andrzejkowe Zawody Pływackie

0
PODZIEL SIĘ

W sobotę 2 grudnia 2017 roku na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 266 młodych pływaków, którzy reprezentowali 21 klubów pływackich m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Kudowy Zdrój, Legnicy, Świdnicy, Bolesławca, Bielawy oraz gospodarza imprezy czyli MKS-u „Dziewiątki” Dzierżoniów.

Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej (roczniki 2008, 2009, 2010, 2011 i młodsi) mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów 4 stylami (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy). Młodzi pływacy z roczników 2008 i 2009 mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach do wyboru. Dzieci z rocznika 2010 startowały w stylu grzbietowym, natomiast najmłodsi zawodnicy stylem dowolnym.

Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzymało dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.

Przyznano także puchar dla klubu, który zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, a został nim Klub Sportowy „Balti” Bielawa.

Poniżej znajdują się nazwiska medalistów, natomiast szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie www.hotelosir.pl

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Wyniki:

25 metrów stylem motylkowym dziewczęta rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

ŁYŚ ANTONINA KS BALTI BIELAWA 17,69

2

RASZEWSKA WIKTORIA KS OSIR BIELAWA 18,84

3

KOCHAŃSKA ALEKSANDRA UKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ 20,25

 

25 metrów stylem motylkowym chłopcy rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PASTOR BARTOSZ KS CHAMPION LEGNICA 18,52

2

KUDŁATY JAKUB SSP 72 WROCŁAW 20,94

3

OTROCKI WITOLD KS BALTI BIELAWA 22,00

 

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2011 i młodsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PARACIEJ NATASZA KS BALTI BIELAWA 25,91

2

JABŁOŃSKA JULIA SWIM TEAM NOWA RUDA 27,12

3

JANICKA WERONIKA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 29,66

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2011 i młodsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

TOMCZYK DAWID KS OSIR BIELAWA 24,06

2

RZOŃCA KACPER SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 26,37

3

WÓJCIK HUBERT TORPEDA OLEŚNICA 30,27

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

OLSCHOWKA JULIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 22,69

2

PRZYBYSZEWSKA ALICJA KS BALTI BIELAWA 23,25

3

RYNOWIECKA HANNA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 24,67

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

BERNACIK FILIP KS OSIR BIELAWA 23,39

2

CYBART JAN SWIM TEAM BIELAWA 23,40

3

TRUSEWICZ KONSTANTY KS JUST SWIM JELENIA GÓRA 23,52

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

MODRZEWSKA KINGA SWIM TEAM BIELAWA 22,00

2

CALIŃSKA LENA SSP 72 WROCŁAW 22,22

3

KUKUŁKA OLGA SWIM TEAM BIELAWA 23,19

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2009

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

BRAM MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 21,28

2

POPOWICZ FILIP MKS 9 DZIERŻONIÓW 22,23

3

KADEJ JAKUB SSP 72 WROCŁAW 22,40

 

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

ZHURAVEL POLINA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 41,12

2

SIĘBIDA EMILIA KP HARPUN OSIECZNICA 49,18

3

URBANOWICZ HANNA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 49,73

 

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

BEDNARZ JAKUB KS BALTI BIELAWA 47,60

2

SZUSTER OSKAR MKS 9 DZIERŻONIÓW 48,13

3

GOŹDZIEWSKI JAKUB SSP 72 WROCŁAW 49,95

 

25 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

KRAWCZYK MILENA KP HARPUN OSIECZNICA 24,79

2

KŁOKOWSKA AMELIA UKS MARATOŃCZYK OSTRÓW WLKP 25,19

3

SIOŁKOWSKA MARCELINA UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 26,04

 

25 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2009

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

SZUBA MAREK SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 26,64

2

SADEK FRANCISZEK AQUAPARK WROCŁAW 27,03

3

CZERWONKA GABRIEL KS OSIR BIELAWA 29,47

 

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

KOPERA GAJA MKS 9 DZIERŻONIÓW 49,20

2

WOŁKOWSKA ZUZANNA SSP 72 WROCŁAW 51,19

3

CHILARSKA ZOFIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 52,18

 

50 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

RADZIKOWSKI SZYMON WKS ŚLĄSK WROCŁAW 51,45

1

BATOR KACPER MKS 9 DZIERŻONIÓW 51,45

3

PASTOR BARTOSZ KS CHAMPION LEGNICA 51,59

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

DURLIK ALEKSANDRA MKP ATOL OLEŚNICA 18,70

2

KRAWCZYK MILENA KP HARPUN OSIECZNICA 18,72

3

MODRZEWSKA KINGA SWIM TEAM BIELAWA 18,97

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2009

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

SADEK FRANCISZEK AQUAPARK WROCŁAW 17,84

2

POPOWICZ FILIP MKS 9 DZIERŻONIÓW 18,87

3

KADEJ JAKUB SSP 72 WROCŁAW 19,56

 

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

ŁYŚ ANTONINA KS BALTI BIELAWA 38,85

2

RASZEWSKA WIKTORIA KS OSIR BIELAWA 39,41

3

ZHURAVEL POLINA WKS ŚLĄSK WROCŁAW 41,40

 

50 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2008

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

BUDZIK BARTOSZ KP HARPUN OSIECZNICA 36,96

2

ŚMIAŁOWSKI BORYS MKS 11 JELENIA GÓRA 39,13

3

RADZIKOWSKI SZYMON WKS ŚLĄSK WROCŁAW 39,35

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz