Strona główna Dzierżoniów Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

0
PODZIEL SIĘ

W niedzielę 3 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki. W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 4 zespoły. Spośród nich najlepsza okazała się drużyna SALOS Nowa Ruda (w składzie: Angelika Wiśniewska, Kornelia Trypuć, Amelia Druciak, Laura Kawka, Nikola Kapłan, Martyna Olszewska, Wiktoria Zaborowska). Drugie miejsce wywalczyła ekipa LIDER II Dzierżoniów. Kolejne pozycje zajęły ISKRA Kamieniec Ząbkowicki oraz SALOS Pieszyce.

W starszej kategorii do rywalizacji również przystąpiły 4 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła ekipa LIDER I Dzierżoniów (w składzie: Katarzyna Ciborska, Alicja Grąz, Monika Dąbrowska, Aleksandra Starostka, Paulina Pawelska, Dorota Zbońkowska, Natalia Zielińska), która zwyciężyła we wszystkich spotkaniach. Kolejne miejsca zajęły drużyny: MDK Fabryczna Wrocław, WINNERS Wrocław oraz LO I Dzierżoniów.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.