Strona główna Dzierżoniów Poznaj szczegóły fotowoltaiki w Dzierżoniowie

Poznaj szczegóły fotowoltaiki w Dzierżoniowie

0
PODZIEL SIĘ

W piątkowe popołudnie zapraszamy mieszkańców zainteresowanych montażem mikroinstalacji fotowoltaicznych z 85% dofinansowaniem. W dzierżoniowskim urzędzie ruszył też specjalny punkt informacyjny.

Szczegółowych informacji o zasadach dofinansowania udziela Punkt Informacyjny, który funkcjonuje w pokoju nr 3 dzierżoniowskiego urzędu. Będzie on działał do zakończenia konkursu, w godzinach pracy urzędu (we wtorki do godz. 18:00 – po wcześniejszym umówieniu). Jego działalność obejmuje udzielanie informacji na temat zasad konkursu grantowego i związanych z konkursem dokumentów, udzielanie informacji o formalnych kryteriach oceny wniosku, wstępną pomoc przy wypełnianiu wniosku oraz  koordynacja spotkań mieszkańców z doradcami technicznymi.

Aby skorzystać z tych usług należy umówić się na spotkanie, dzwoniąc pod numer tel.: 74 645 08 20. Merytoryczno-techniczne pytania będzie można zadawać podczas dyżuru doradców technicznych, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty lub pod adresem: doradca-gmdzierzoniow@fea.pl

Pełną dokumentację konkursową można pobrać ze strony lidera projektu.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o