Strona główna Dzierżoniów Od stycznia Piłsudskiego w strefie parkowania

Od stycznia Piłsudskiego w strefie parkowania

0
PODZIEL SIĘ

Przypominamy, że od nowego roku dzierżoniowska strefa płatnego parkowania obejmie także  ul. Piłsudskiego. Skąd ta zmiana i na jakie ulgi mogą liczyć osoby mieszkające w SPP?

Przy niedawnej przebudowie tej drogi powstało kilkadziesiąt nowych miejsc do parkowania. Dziś część z nich zajmowana jest na całe dnie, co utrudnia znalezienie wolnego miejsca. Mają być one rotacyjne i służyć jak największej grupie osób, które przyjeżdżają do centrum. Przy ul. Piłsudskiego będzie można korzystać z czterech parkomatów. Decyzję o włączeniu do dzierżoniowskiej SPP podjęli radni w minionym roku.

Mieszkańcy strefy płatnego parkowania mogą z niej korzystać na preferencyjnych warunkach, wykupując abonament za 20 zł. Abonament na drugie auto za 130 zł.

Z opłat za parkowanie zwolnieni mogą być mieszkańcy strefy płatnego parkowania. Szczegółowe informacje pod  numerem telefonu 74 645 08 39.

Szczegóły dotyczace płatnego parkowania w Dzierżoniowie

Mapa SPP ( JPG 4 MB)

Jeśli ktoś raz spróbował nie wróci już do tradycyjnych biletów. Wystarczy pobrać prostą, darmową aplikację na swój telefon, zarejestrować się w systemie moBILET i w ten sposób płacić za postój w strefie płatnego parkowania w Dzierżoniowie i za przejazd miejską komunikacją w naszym powiecie. To łatwy w obsłudze i wygodny sposób działający we wszystkich sieciach komórkowych.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o