Strona główna Dzierżoniów W oczekiwaniu na Święta w Szkole Podstawowej u Salezjanek

W oczekiwaniu na Święta w Szkole Podstawowej u Salezjanek

0
PODZIEL SIĘ

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy Świąt Bożego Narodzenia. Jest to czas rodzinnych spotkań i dzielenia się nie tylko opłatkiem i prezentami,  ale również tym co mamy najlepszego, naszym czasem, dobrym słowem  – po prostu dzielimy się sobą.
Uczniowie klas 7a i 7b Szkoły Podstawowej  Sióstr Salezjanek w Dzierżoniowie w wyjątkowy sposób przygotowali się  na te nadchodzące Święta.
Na początek,dla swoich rodziców przygotowali przedstawienie, które pięknie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. „Opowieść Wigilijna”  w reżyserii pani Weroniki Chlipały, nauczycielki języka polskiego, była pięknym artystycznym przeżyciem i otworzyła serca uczniów na drugiego człowieka.
Wynikiem tak pięknego przedstawienia były ponowne odwiedziny w Domu Seniora ” Wigor” w Dzierżoniowie. Uczniowie razem z podopiecznymi domu wykonywali ozdoby świąteczne, pomagając sobie i śpiewając kolędy. Przewidziano nawet konkurs- wspólne rozwiązywanie krzyżówki świątecznej, dla zwycięskiej drużyny były nagrody. Czas oczekiwania minął nam intensywnie i na pewno zaowocuje pięknymi i dobrymi Świętami.
Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego Dzieciątka i wiele dobroci w Nowym 2018 roku.
Ewa Reformat

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o