Strona główna Dzierżoniów Panele fotowoltaiczne – nie przegap szansy na 85% dotacji

Panele fotowoltaiczne – nie przegap szansy na 85% dotacji

0
PODZIEL SIĘ

W piątek 29 grudnia rozpoczyna się nabór wniosków w ramach konkursu grantowego na montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych w budynkach jednorodzinnych na terenie Dzierżoniowa. Potrwa do końca stycznia 31 stycznia 2018 roku.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Dzierżoniowa, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynku jednorodzinnego zlokalizowanego na terenie miasta. Dzięki dotacji można otrzymać zwrot 85% kosztów kwalifikowalnych (zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych). Kwota przeznaczona na granty to ponad 1,2 mln PLN i posłuży dofinansowaniu około 40 instalacji na terenie miasta.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w Punkcie Informacyjnym, który został uruchomiony w Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie – pokój nr 3 (parter). Punkt działa od 1 grudnia 2017 r. do zakończenia konkursu, w godzinach pracy Urzędu (z możliwością wydłużenia czasu pracy we wtorki do godz.18: 00). Aby skorzystać z jego usług należy umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer tel. 74 645 08 20.

Merytoryczno-techniczne pytania można zadawać podczas dyżuru doradców technicznych po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty w Punkcie Informacyjnym. Najbliższy dyżur będzie miał miejsce 27 grudnia 2017 roku w godzinach 9:30-15:30.

Dodatkowo uruchomiony został specjalny adres mailowy, pod który można wysyłać zapytania do doradców technicznych: doradca-gmdzierzoniow@fea.pl.

Pełną dokumentację konkursową można znaleźć na stronie internetowej projektu http://pv-projekt.pl/ .

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o