Strona główna 112 Pijany, agresywny, z narkotykami próbował przekupić policjantów

Pijany, agresywny, z narkotykami próbował przekupić policjantów

0
PODZIEL SIĘ

Nietrzeźwy mężczyzna będący w miejscu pracy – to dopiero początek jego kłopotów.
9 kwietnia policjanci podjęli interwencję wobec osoby, która miała być pijana w miejscu pracy jednego z dzierżoniowskich zakładów. Skończyło się zatrzymaniem 31 –latka, który naruszył nietykalność cielsną funkcjonariuszy, znieważył ich i groził. Jakby tego było mało próbował ich przekupić, a na dodatek posiadał przy sobie narkotyki.

 

 9 kwietnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie otrzymał zgłoszenie od kadry kierowniczej jednego z zakładów o tym, że pracownik najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Wysłany na miejsce patrol, nie spodziewał się, że przed nim tak trudna interewncja. Wskazany 31 –latek początkowo był spokojny. Wyczuwalna woń alkoholu i podejrzenia pracodawcy dawały podstawę do badania alkomatem. Od tego momentu zdarzenia potoczyły się lawinowo. Mężczyzna stał się bardzo agresywny
i zaatakował policjanta. Obezwładniony, znieważał funkcjonariuszy. W związku
z popełnionymi przestępstwami stał się osobą zatrzymaną. To nie był koniec kłopotów tej osoby. Policjanci ujawnili przy niej narkotyki. W drodze do policyjnego aresztu, próbował przekupić policjantów oferując korzyść majątkową w zamian za odzyskanie wolności. Złożona oferta spotkała się z informacją, że zostało popełnione przestępstwo z kategorii korupcyjnych. Być może efektem bezradności były na koniec groźby kierowane przez mieszkańca naszego powiatu wobec stróżów prawa.

Skończyło się na noclegu w policyjnym areszcie i 6 zarzutami o różne przestępstwa,
a początkiem było wykroczenie podjęcia czynności zawodowych pod wpływem alkoholu.

podkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o