Strona główna Bielawa Uczniowe ESP 7 na Drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska

Uczniowe ESP 7 na Drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska

0
PODZIEL SIĘ

Reprezentacja Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bielawie zajęła
2 miejsce w województwie w kategorii dziewcząt z klas 4 podczas Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska w biegach przełajowych. Wśród 145 startujących na dystansie 1 km, najwyższe miejsca zajęły:
Amelia Tkaczyk – 6 i Kinga Rogalska – 9. Bielawską szkołę reprezentowały również: Laura Ptaśnik, Julia Oleksak, Maja Maj i Wiktoria Błaszczyk. W tej samej kategorii wiekowej chłopcy zajęli wysokie7 miejsce (26 startujących drużyn). Skład reprezentacji chłopców: Wiktor Łagutko, Kryspin Sitko, Maciej Roztoczil, Bartosz Nowacki i Michał Mizerski.

W Oleśnicy biegały również dziewczęta i chłopcy w rocznikach 2004-2002. Reprezentacja ESP nr 7 dziewcząt w składzie: Dobrusia Zemła, Kinga Kulig, Kornelia Szymańska, Wiktoria Mruk i Julia Wasylów, zajęła 10 miejsce w biegu na 2 km. Chłopcy w tej kategorii zajęli 8 miejsce na dystansie 3 km, a szkołę reprezentowali: Wojtek Chodasiewicz, Krystian Plicha, Dawid Sołtysik, Oliwier Połeć, Dominik Kupiec, Damian Jaworski. W Oleśnicy wystartował również zawodnik klubu Muflon Bielawa,
Bartłomiej Mazur, który zajął 5 miejsce w biegu na 3 km w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.