Strona główna 112 Zdarzenia drogowe

Zdarzenia drogowe

0
PODZIEL SIĘ

8 maja, około 14:30, w Dzierżoniowie na ul. Kościuszki doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca peugeotem 49-letnia kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i najechała na tył renault prowadzonego przez 59-latka. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Po 9:00, 9 maja na skrzyżowaniu ulic Bielawskiej i Kościuszki w Pieszycach doszło do kolizji drogowej. Kierujący audi 34 – letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 40-latkowi prowadzącemu auto tej samej marki, doprowadzając do zderzenia bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat karny.

Po 11:00, 9 maja na skrzyżowaniu ulic Kłodzkiej i Nadrzecznej w Łagiewnikach doszło do kolizji drogowej. Kierujący volkswagenem 34 – letni mężczyzna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 29-letniej kobiecie prowadzącej renault, doprowadzając do zderzenia bocznego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat karny.

Po 14:00, 9 maja w Dzierżoniowie na ul. Piastowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, że kierujący samochodem hyundai, 64 letni mężczyzna, w sposób nieprawidłowy wykonał manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia bocznego z 71-letnią kobietą jadącą czterokołowcem lekkim. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a na sprawcę nałożono mandat

 

podkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o