Strona główna Dzierżoniów Wybierz Kobietę Przedsiębiorczą 2018 roku

Wybierz Kobietę Przedsiębiorczą 2018 roku

0
PODZIEL SIĘ

Tym razem o tytule zadecydują mieszkańcy w głosowaniu internetowym. W kategorii „biznes” ubiegają się o niego cztery, a w kategorii „aktywność społeczna” dwie panie. Jak oddać swój głos oraz jakimi osiągnięciami mogą poszczycić się nominowane do tytułu?

Głosowanie internetowe odbywa się na stronie www.dzierzoniow.pl, w dziale „Gospodarka”. Wystarczy kliknąć w link prowadzący do kategorii „Biznes” i „Aktywność Społeczna”, zaznaczyć swój wybór i oddać swój głos. Można to zrobić raz dziennie z jednego adresu IP, w każdej z dwóch kategorii. Głosować można do 11 września 2018 roku, do północy.

Kategoria „Biznes” – o tytuł powalczą panie prowadzące działalność gospodarczą, kreatywne, wpływające na rozwój gospodarczy i poprawę życia mieszkańców Dzierżoniowa. To także kobiety zatrudnione na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych w firmach i instytucjach publicznych, kreujące, wdrażające i prowadzące ciekawe przedsięwzięcia lub projekty oraz panie zatrudnione w firmach i instytucjach, działających na terenie Dzierżoniowa.

Kategoria „Aktywność społeczna” – skierowana jest do kobiet angażujących się w działania na rzecz społeczeństwa Dzierżoniowa, aktywnie działających w organizacjach pozarządowych, realizujących inicjatywy i programy społeczne, programy z obszaru pomocy społecznej, edukacji, nauki, kultury i sportu.

Wyniki poznamy 14 września 2018 roku podczas Forum Kobiet Przedsiębiorczych 2018 r.

Głosuj

Kategotia „Biznes”

Kategoria „Aktywność społeczna”

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o