Strona główna Dzierżoniów 85% dofinansowania na zmianę pieca? To możliwe

85% dofinansowania na zmianę pieca? To możliwe

0
PODZIEL SIĘ

Właścicieli domów jednorodzinnych zainteresowanych wymianą nieekologicznych kotłów i pieców na nowe, bardziej przyjazne środowisku i tańsze w eksploatacji systemy wytwarzania ciepła zapraszamy 3 grudnia na spotkanie informacyjne.

Dzierżoniów planuje przystąpić do konkursu umożliwiającego przekazywanie zewnętrznych środków na dofinansowanie zmiany sposobu ogrzewania. Docelowa kwota może wynieść aż 85% kosztów, a realna dotacja od 15 do 40 tys. zł.
Spotkanie ma na celu zbadanie poziomu zainteresowania mieszańców tą ofertą. Właścicieli domków jednorodzinnych zapraszamy w poniedziałek 3 grudnia o godzinie 16.00 do sali „Pegaz” Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury. Wstępne deklaracje udziału w projekcie można składać za pośrednictwem strony www.cieplo.fea.pl. Zarówno sposób wypełnienia ankiety, jak i szczegółowe informacje o projekcie i warunkach, jakie trzeba spełniać, zostaną przedstawione właśnie na tym spotkaniu. Informacji o projekcie udziela Małgorzata Hendzel – pracownik Wydziału Rozwoju Miasta dzierżoniowskiego urzędu, tel. 74 645 08 19, e-mail fundusze@um.dzierzoniow.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o