Strona główna ddz24-tv MAMY GO! sesacyjny film ze Spitzbergu!

MAMY GO! sesacyjny film ze Spitzbergu!

1
PODZIEL SIĘ

Ma mniejszy brzuch niż na reklamach i lichą brodę. Nie korzysta z reniferów* , a do wchodzenia do komina nie używa magii tylko… odpowiedniej techniki! Na sensacyjnym filmie zarejestrowanym w starym forcie na Spitzbergu można zobaczyć -po raz pierwszy w historii !- osobnika płci męskiej, który jest najprawdopodobniej prawdziwym św. Mikołajem!

Wymienione wydarzenia miała miejsce w nocy z 5 na 6 grudnia, a ich świadkiem był Jakub Kasiński- gospodarz Fortu Spitzberg. W nocy ktoś zaczął chodzić po forcie. Gospodarz przemaszerował po obiekcie by sprawdzić każdy kąt – nikogo nie znalazł. Dopiero (dziś) rano okazało się, że ktoś podrzucił przy kominku worek pełny… marchewki!

– Postanowiliśmy sprawdzić kto sobie z nas stroi żarty- opowiada pan Jakub.- Przejrzeliśmy kamery monitoringu, które podłączone są do rejestratora i …oniemieliśmy!

Mamy GO! Po raz pierwszy niejakiego Mikołaja ( przynajmniej tak wygląda osobnik na filmie) zarejestrowały kamery i obnażyły jego prawdziwe oblicze! Na materiale z kamer dokładnie widać ważne szczegóły – np. technikę wchodzenia do … komina! Szydło wyszło z worka- nie ma tu mowy o żadnej magii!

Film jest jednak dowodem, że św. Mikołaj istnieje. I zostawia prezenty. Dlaczego w przypadku Spitzbergu był to worek marchewek… nie wiemy.


– To pierwszy namacalny dowód, że świętu łazi po dachach i wchodzi przez kominy- mówi dyrektor Muzeum Piotr Piwowarczyk.- Niedowiarki mają problem!

Film zrejestrowały kamery zlokalizowane w Forcie Spitzberg w Srebrnej Górze na Dolnym Śląsku tuż po północy 6 grudnia 2018 roku. Warto dodać, że Spitzberg leży zaledwie kilku minut drogi od wsi Mikołajów- domniemanej siedziby św. Mikołaja. Wegłud relacji świadka wydarzenia miały miejsce chwilę po północy.

——————————

Relację świadka, który słyszał jak OSOBNIK tarabanił można zobaczyć:

https://www.facebook.com/185719248661996/posts/363137194253533/

 

Film z monitoringu z zarejestrowanym Mikołajem można zobaczyć:

https://www.facebook.com/185719248661996/posts/363142747586311/ 

 

 

 

 

———————————–

* no chyba, że zaparkował daleko od miejsca dostawy przesyłki),

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
czx Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czx
Gość
czx

CUDOWNE! Dziękuję readakcji – mocno się uśmiałem