Strona główna Bielawa Wigilijne spotkanie w klubie IRON BULLS Bielawa

Wigilijne spotkanie w klubie IRON BULLS Bielawa

0
PODZIEL SIĘ

W dniu 19 grudnia w Restauracji Rabarbar odbyło się wigilijne spotkanie członków oraz sympatyków klubu UKS IRON BULLS Bielawa. Podczas spotkania nadszedł czas na podsumowanie osiągnięć w 2018 roku oraz rozmowy o planach na 2019. Oficjalnego otwarcia spotkania oraz podsumowania osiągnięć dokonał prezes klubu Stanisław Warchoł. O celach i zamierzeniach w 2019 roku opowiedział trener Norbert Warchoł. Okolicznościowe dyplomy wręczył dyrektor OSiR Bielawa Marcin Samul. Swoją obecnością zaszczyli nas Marta Masyk – przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 10 Marta Masyk oraz profesjonalny zawodnik MMA Michał Bobrowski.

Wielkie podziękowania dla władz Miasta Bielawa oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Gimnazjumw Bielawie, które wspierają naszych zawodników i nasze zawodniczki.

Dziękujemy również partnerom oraz sponsorom:Rem-sen materace Bielawa, EL – MONT Bielawa, Festa Sport Dzierżoniów, Roomster Dzierżoniów, Pizzeria u Czapli Bielawa, Bielawska Wytwórnia Napojów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Mariusza Tyrchy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o