Strona główna 112 Zatrzymani za narkotyki i dopalacze

Zatrzymani za narkotyki i dopalacze

1
PODZIEL SIĘ

Policjanci z bielawskiego komisariatu wpadli na trop osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Łącznie zatrzymano 4 osoby pod zarzutem posiadania środków odurzających. Śledczy zabezpieczyli blisko 300 porcji handlowych substancji zabronionych. Ponadto dwóch z nich podejrzanych jest o udzielanie środków odurzających małoletniej osobie. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje teraz sąd.

marihuana
Funkcjonariusze z Komisariatu w Bielawie prowadząc działania zmierzające do ograniczenia przestępczości narkotykowej zatrzymali 4 osoby podejrzane o tego typu przestępstwa.
Pierwszy z zatrzymanych wpadł 17 czerwca br. tuż po godzinie 19.00. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli wtedy amfetaminę, która miał ukrytą w portfelu. 23-latek posiadał przy sobie także dopalacze. Kilka godzin później policjanci zatrzymali dwóch 17-latków podejrzanych o udzielenie osobie małoletniej środków odurzających, co potwierdziły dalsze czynności w tej sprawie.
Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut udzielania narkotyków 14-letniej dziewczynie.
Do zatrzymania kolejnego mężczyzny doszło tuż po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że 26-latek może w swoim mieszkaniu posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania lokalu policjanci znaleźli worek z suszem roślinnym. Przeprowadzone przez specjalistów badanie wskazało, że jest to marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie 270 porcji handlowych tego narkotyku.
Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tych spraw. Sprawdzają m.in. źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także ustalają czy mężczyźni zajmowali się również ich sprzedażą.
Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków oraz ich nieodpłatnego udzielania innej osobie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
KPP w Dzierżoniowie
podinsp. Mariusz Furgała

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anonimowo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nareszcie moze ktos zauwazy ten problem w naszym miescie