Strona główna kultura Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

Konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy

0
PODZIEL SIĘ

Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu dzierżoniowskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 22 sierpnia.
 
Konkurs jest adresowany do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. Mieszkańcy mogą zgłaszać do konkursu jedynie tradycyjne wieńce dożynkowe w kształcie korony. Powinny one być wykonane tylko z naturalnych materiałów, to znaczy nie mogą zawierać elementów plastiku, styropianu czy sztucznych kwiatów.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne o wartości: I miejsce – 300 zł, II miejsce – 200 zł, III miejsce – 100 zł. Zwycięzca (zdobywca I miejsca) uzyska dodatkowo prawo do reprezentowania powiatu dzierżoniowskiego na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 3 września w Obornikach Śląskich.
Zgłoszenia do konkursu należy przesłać drogą mailową na adres ek@pow.dzierzoniow.pl lub złożyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (Rynek 27, II piętro, pokój 207). Termin przyjmowania zgłoszeń mija we wtorek 22 sierpnia o godz. 15:00.
Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Wydziału Edukacji i Kultury – Bożena Rokita i Wiesław Jasiński, tel. (74) 832 52 05.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o