Strona główna Bielawa Ogólnopolska Karta Seniora w Bielawie

Ogólnopolska Karta Seniora w Bielawie

0
PODZIEL SIĘ

W czwartek 14 czerwca odbyło się spotkanie inauguracyjne programu Ogólnopolska Karta Seniora Edycja Lokalna w Bielawie. W jego trakcie zaprezentowano szczegoły programu, wręczono certyfikaty dla przedsiębiorców, którzy do niego przystąpili, a także ponad stu Seniorom wręczono pierwsze egzemplarze Ogólnopolskiej Karty Seniora. Zwieńczeniem wydarzenia była zabawa taneczna. Istotny jest także fakt, że podczas spotkania, nastąpiło wręczenie certyfikatu dla Gminy Bielawa, który odebrał burmistrz Piotr Łyżwa.

Przypominamy, że każdy senior, który skończy 60 lat i jest zameldowany w Gminie Bielawa, może bezpłatnie wyrobić własną Kartę Seniora. Karty Seniora wystawiane są imiennie i dla posiadaczy są bezpłatne. Koszt ich wydania pokrywa Urząd Miejski w Bielawie.

Wniosek o wydanie Karty Seniora można składać w Urzędzie Miejskim w Bielawie przy ul. Piastowskiej 1, w Referacie Spraw Społecznych i Działalności Gospodarczej w Bielawie (pok. Nr 8, tel. 74 832 87 55), w każdy piątek w godz. 8:00- 14:30.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o