Strona główna Dzierżoniów Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów 1:2

Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów 1:2

0
PODZIEL SIĘ

Lechia Dzierżoniów przegrała na własnym boisku ze Stilonem Gorzów 1:2. Gospodarze objęli prowadzenie w meczu w 35. minucie spotkania po golu Damiana Niedojada, jednak ich radość trwała dosyć krótko, już w 44. minucie Jędrzej Drame wyrównał na 1:1. Decydującego gola zdobył Łukasz Maliszewski z karnego pod koniec drugiej połowy.

Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów 1:2 (1:1)

Bramki: D. Niedojad ’35 – J. Drame ’44, Ł. Maliszewski ’83

Kartki: Bednarski, Zakrzewski, Jakubowski, Paszkowski

Skład:

Lechia: D. Spaleniak – G. Borowy, P. Paszkowski (’80 M. Taranenko), M. Buryło, D. Szydziak (’70 D. Pałys), D. Niedojad (’70 M. Krupnik), P. Pietkiewicz, F. Barski, D. Korkuś (’88 W. Rzeczycki), P. Słonecki, M. Tomaszewski, rez. K. Słonecki, D. Domaradzki, M. Aleksiuk

trener: Zbigniew Soczewski

Stilon: K. Paszkowski – K. Kaczmarczyk, R. Brzytwa, M. Enjo (’46 Ł. Zakrzewski), P. Bednarski, R. Świtaj (’76 P. Jakubowski), F. Łaźniowski, D. Pawłowski, B. Flis, P. Rymar (’74 Ł. Maliszewski), J. Drame (’90 K. Czyżewski), rez. G. Gibki, M. Ogrodowski

trener: Adam Gołubowski