Strona główna zapowiedź „Cyniczne córy Zurychu” – spędź wieczór z Andrusem

„Cyniczne córy Zurychu” – spędź wieczór z Andrusem

0
PODZIEL SIĘ

andrus._fot._honorata_karapuda-001

Na recital kabaretowy Artura Andrusa zaprasza 17 stycznia Dzierżoniowski Ośrodek Kultury. Bilety na „Cyniczne córy Zurychu” kosztują 50 zł (parter) lub 45 zł (balkon). W dniu koncertu zapłacimy za nie 55 zł.

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty.

W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie.

Arturowi Andrusowie towarzyszyć będą Wojciech Stec – fortepian, gitara i Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet. Początek recitalu o godz. 17.00.

 

Źródło: UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o