Strona główna zapowiedź Zaczarowany świat operetki na Dzień Kobiet

Zaczarowany świat operetki na Dzień Kobiet

0
PODZIEL SIĘ

Dzień Kobiet kolaż

Soliści Operetki Wrocławskiej sopranistka Monika Gruszczyńska i baryton Mirosław Owczarek zaśpiewają na deskach dzierżoniowskiego Kinoteatru „Zbyszek” 8 marca. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operetkowe i musicalowe przy akompaniamencie kwartetu instrumentalnego.

Śpiewaczkę, która dysponuje sopranem liryczno-spintowym, można usłyszeć na co dzień na scenach wrocławskich teatrów. W swojej karierze artystycznej wystąpiła na wielu znanych i renomowanych festiwalach. Ma na swoim koncie koncerty w Niemczech, Austrii, Belgii, Anglii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii i Watykanie.

Otworzy się w nowym oknieMirosław Owczarek wiele swoich ról zagrał w spektaklach muzycznych. Praca w Polskim Radio i TV w zespole kierowanym przez Edmunda Kajdasza zaowocowała wieloma nagraniami muzyki oratoryjno – kantatowej, programami dla telewizji, a także nagraniem płyty „Kolędy i pastorałki” z Krzysztofem Krawczykiem. Przez wiele lat śpiewał i koncertował z Zespołem „Collegium Musicum”. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety kosztują 30 zł na balkonie, 35 zł na parterze. Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez stronę www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

Żródło: UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o