Strona główna Dzierżoniów Zrób sobie selfie i wygraj pobyt w Hajdúszoboszló

Zrób sobie selfie i wygraj pobyt w Hajdúszoboszló

0
PODZIEL SIĘ

ddzselfiehdtv

Masz aplikację mobilną Dzierżoniowa? Cyknij sobie fotkę na tle szczególnego dla ciebie miejsca w Dzierżoniowie, uzasadnij swój wybór i zachęć znajomych do polubienia jej. A być może to właśnie ty zdobędziesz voucher na pobyt w naszym węgierskim mieście partnerskim.

Organizatorem konkursu fotograficznego „DDZ-selfie” jest Urząd Miasta w Dzierżoniowie, a jego adresatami – wszyscy pełnoletni mieszkańcy Dzierżoniowa zameldowani w mieście na pobyt stały.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić sobie selfie na tle charakterystycznych, mających szczególne znaczenie dla autorów zdjęć i kojarzących się z Dzierżoniowem miejsc, obiektów, budynków i przesłać je przez aplikację mobilną Dzierżoniowa w module „Ciekawe miejsca”. My opublikujemy fotki uczestników konkursu w albumie DDZ-selfie na fanpage’u Dzierżoniów Miasto.

To, które zdobędzie najwięcej „like’ów” – wygrywa. Autorzy fotek, które będą na drugim i trzecim miejscu pod względem liczby like’ów, otrzymają zestawy materiałów promocyjnych. Ale vouchery mamy dwa – drugi przyzna jury powołane przez organizatora.

Vouchery opiewają na zakwaterowanie dla dwóch osób na 3 noce ze śniadaniami i obiadami wHajdúszoboszló (Węgry) – mieście partnerskim Dzierżoniowa. Pierwszy dotyczy pobytu w Hungarospa Thermal Hotel, drugi – Apollo Thermal Hotel & Apartments. Vouchery są do wykorzystania w terminie do 30 maja (z wyjątkiem terminu 25 – 28 marca 2016 r.). Obejmują tylko pobyt w Hajdúszoboszló – bez transportu.

Na prace czekamy do 7 marca do godz. 12.00. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca.

Chcesz wziąć udział w konkursie, a nie masz jeszcze aplikacji? Nic straconego. Aplikacja jest dostępna za darmo we wszystkich systemach operacyjnych:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o