Strona główna Bielawa OFM Bielawianka Bester Bielawa pokonała STS Olimpia Sulęcin

OFM Bielawianka Bester Bielawa pokonała STS Olimpia Sulęcin

0
PODZIEL SIĘ

bielawianka_vs_sulecin_009161

OFM Bielawianka Bester Bielawa niepokonaną drużyną na własnym parkiecie w całej rundzie zasadniczej II ligi !!! Co więcej w Bielawie nie straciliśmy choćby punktu, co jest nie lada wyczynem na tym szczeblu rozgrywkowym. STS Olimpia Sulęcin zaskoczyła nas dzisiaj, ale tylko w pierwszym secie. Potem już mecz toczył się pod nasze dyktando. Goście i tak byli szczęśliwi po wygraniu seta, bowiem dał im on bezpieczny awans (wiedzieli, że we Wrocławiu Gwardia prowadziła już 2:0 z SPS Chrobry Głogów – ostatecznie 3:2 było dla Gwardia Wrocław). MVP spotkania wybrany został przyjmujący OFM Bielawianki #3 Alex Strubbe i to właśnie on odebrał Puchar ufundowany przez dyrektora Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie Pana Marcina Raka.

OFM Bielawianka Bester Bielawa vs STS Olimpia Sulęcin 3:1 (-22, 19, 20, 22)

27 punktów na 27 możliwych we własnej hali cieszą bardzo, ale nie popadamy w wielką euforię, bo przed nami play-off a w nich przyjdzie nam się zmierzyć z groźnym GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz, który dzięki ugranemu dzisiaj punktowi z KU AZS Uniwersytet Zielonogórski (2:3 w Międzyrzeczu) zrównał się punktami z WKS Sobieski Arena Żagań i dzięki lepszemu bilansowi setów rzutem na taśmę przeskoczył wojskowych (przegrali dzisiaj u siebie 1:3 z MKST Astra Nowa Sól). Drugą parę play-off tworzą akademicy z Zielonej Góry i nowosolanie. Pierwsze mecze 5 i 6 marca w Bielawie i w Zielonej Górze. O utrzymanie z MLKS Volley Gubin do trzech zwycięstw zagra niestety dolnośląski zespół SPS Chrobry Głogów.