Strona główna 112 Pijani rodzice „opiekowali” się niemowlęciem

Pijani rodzice „opiekowali” się niemowlęciem

0
PODZIEL SIĘ

Policjanci z Kłodzka interweniowali w mieszkaniu, w którym pijani rodzice „opiekowali” się 4-miesięcznym dzieckiem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno matka niemowlęcia jak i jej konkubent byli nietrzeźwi. Dziecko zostało przekazane babci, a sprawą nieodpowiedzialnych rodziców zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

policja_008813

O tym, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodzko najprawdopodobniej pijani rodzice sprawują opiekę nad swoim 4-miesięcznym synem powiadomili wczoraj policjantów pracownice opieki społecznej. Pod wskazany adres pojechał patrol funkcjonariuszy.

W trakcie interwencji policjanci potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu przebywali rodzice niespełna czteromiesięcznego dziecka. Matka zapewniała, że nie piła jakiegokolwiek alkoholu i jest trzeźwa. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 32-letnia kobieta  ma 2,3 promila alkoholu w organizmie, a  ojciec dziecka 1,2. Pracownice socjalne, które po zapoznaniu się z sytuacją wspólnie z policjantami podjęły decyzję o przekazaniu niemowlęcia babci niemowlęcia. Teraz sprawą niewłaściwego sprawowania opieki nad dzieckiem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 
Oficer Prasowy KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o