Strona główna Bielawa Zagospodaruj teren wokół budynków i wygraj nagrody

Zagospodaruj teren wokół budynków i wygraj nagrody

0
PODZIEL SIĘ

Przed nami II edycja konkursu na najpiękniejszą aranżację i zagospodarowanie terenów wokół budynków, którego organizatorem jest miasto Bielawa wraz z Miejskim Zarządem Budynków Mieszkalnych. Konkurs skierowany jest do mieszkańców zasobów zarządzanych przez spółkę MZBM, a wystartować może w nim każdy, kto zdecyduje się w sposób nietuzinkowy zaaranżować swoje podwórko lub ogródek przy budynku.

slidermzbm

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy dokonać zgłoszenia w Biurze Obsługi Klienta  Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych (ul. 3 Maja 48) osobiście lub wysłać zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@mzbmbielawa.pl).

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres nieruchomości oraz dane kontaktowe. Propozycje nadsyłać można do 10 czerwca 2016 r. Na zwycięzców czekają nagrody, dzięki którym wyróżnione podwórka staną się jeszcze bardziej atrakcyjne. Zdjęcie prezentuje podwórko, które zostało laureatem I edycji konkursu na najpiękniejszą aranżacje i zagospodarowanie terenów wokół budynków ( ul. Nowobielawska nr 41.)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o