Strona główna Dzierżoniów Płać za bilet telefonem – wygodnie i bezpiecznie

Płać za bilet telefonem – wygodnie i bezpiecznie

0
PODZIEL SIĘ

mobilet_dzierzoniow (1)

Jeśli ktoś raz spróbował nie wróci już do tradycyjnych biletów. Wystarczy pobrać prostą, darmową aplikację na swój telefon, zarejestrować się w systemie moBILET i w ten sposób płacić za postój w strefie płatnego parkowania w Dzierżoniowie i za przejazd miejską komunikacją w naszym powiecie. To łatwy w obsłudze i wygodny sposób działający we wszystkich sieciach komórkowych.

mobilet_1

  • środki zgromadzone na Koncie moBILET nigdy nie przepadają,
  • nie musisz regularnie doładowywać konta,
  • nie ma minimalnej kwoty zasilenia,
  • (*) wykorzystana kwota zostanie potrącona przy pierwszym zasileniu Konta moBILET.

KONTROLA POJAZDÓW

Kontrola pojazdów parkujących w SPP odbywa się na podstawie nr.  rejestracyjnego. Warunkiem jest odpowiednie oznaczenie pojazdu, tak by kontroler SPP wiedział, że samochód należy do użytkownika systemu moBILET.

3 sposoby oznakowania samochodu:

1. Winieta „parkuję z moBILET” – winieta do naklejenia na przednią szybę pojazdu (od wewnątrz). Naklejkę otrzymasz bezpłatnie w większości lokalnych biur obsługi SPP. Informację o adresach uzyskasz na podstronie danego miasta, po wybraniu >lista

2. Wydruk – za szybą można umieścić również samodzielnie wykonany wydruk wzoru winiety  pobierz plik PDF ze strony : www.mobilet.pl

3. Odręczna informacja – jeżeli nie masz innej możliwości, wystarczy że w widocznym miejscu za szybą umieścisz odręczną informację,   np. napis „moBILET”.

KORZYSTANIE Z moBILET-u JEST DARMOWE!

mobilet3

Niektórzy użytkownicy mogą ponosić koszty połączeń aplikacji z Internetem – wg cennika operatora komórkowego. Aplikacja moBILET działa w trybie offline. Uruchomienie i korzystanie z większości funkcji (np. zmiana ustawień, wybieranie pozycji z list, czy okazanie biletu do kontroli) nie wymaga połączenia z Internetem, a nawet z siecią GSM. Do połączenia z Internetem dochodzi tylko i wyłącznie w momencie zakupu biletu, aktualizacji taryfy i sprawdzaniu stanu konta. Wiąże się to jednak z przesłaniem bardzo małej ilości danych (rzędu 1 kB).

KORZYSTAJ Z moBILET-u:

mobilet4

KUPUJ BILET PRZEZ moBILET

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie www.mobilet.pl. Tel infolinii 801 805 900. 61 66 70 999.

Źródło: UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o