Strona główna Dzierżoniów Zwycięstwo w 44. Grand Prix Częstochowy

Zwycięstwo w 44. Grand Prix Częstochowy

0
PODZIEL SIĘ

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii juniorek w 44. Międzynarodowym wyścigu kolarskim „Grand Prix Częstochowy” o Puchar Prezydenta Miasta, które było zarazem II eliminacją do Mistrzostw Polski w kryteriach ulicznych.

atom1_0

Również w rywalizacji juniorek Sandra Traczyk zajęła 9 miejsce, a Weronika Laszkiewicz była 10. W wyścigu seniorek 5 miejsce zajęła Ewelina Szybiak, która finiszowała z ucieczki z peletonu. Dalej na 19 miejscu zawody ukończyła Natalia Mielnik a 21 była Dorota Przęzak. Wyścig seniorek wygrała Łucja Pietrzak z klubu Atom Mat Sobótka.

Wyścig rozgrywany był na selektywnej rundzie zlokalizowanej w centrum miasta, a trasa prowadziła pod podjazd na Jasną Górę.

Zadanie było finansowane z budżetu miasta.

Źródło: UM Dzierżoniów