Strona główna Bielawa Czy jest realna szansa na to, że kolej wróci do Bielawy?

Czy jest realna szansa na to, że kolej wróci do Bielawy?

7
PODZIEL SIĘ

Prawie dokładnie dwa lata temu inicjatorzy akcji Kolej dla Bielawy przekazali podpisy pod wnioskiem o przywrócenie połączeń kolejowych Jerzemu Michalakowi. Teraz członek zarządu województwa, radny sejmiku i prezes kolei dolnośląskich ponownie gościli w Bielawie. Co się zmieniło przez ostatnie 2 lata? Czy jest realna szansa na to, że kolej wróci do Bielawy?

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AndrzejTAAnonimowojesiAnonimowo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
monia
Gość
monia

za mało ich do zdjęcia się ustawiło. Szans brak!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) kalafior przy nich to mega istota kodeks prawny.eu

jesi
Gość
jesi

ale chlopakow z marszałowskiego szybjo odpalili takze koeljowac to sobie moga w domach

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Byłoby fajnie, ale trzeb sobie zdać pytanie czy jest i ekonomiczne i techniczne uzasadnienie przywracania tej linii kolejowej? Mam co do tego dosyć sceptyczne zdanie! Czy ktoś zbadał kto będzie jeździł tym pociągiem i czy ta inwestycja ma szansę na samofinansowanie w przyszłości? Czy tylko ktoś na tym projekcie chce zbić polityczny kapitał? Według mnie zbyt dużo trzeba zainwestować, a efekt może okazać się mierny. Pomimo, że uwielbiam Bielawę i życzę jej jak najlepiej to przykład Pomorskiej Kolei Metropolitarnej daje dużo do myślenia!

TA
Gość
TA

Dużo fajniej jest coś mieć, niż czegoś nie mieć. Ale w tym szczególnym przypadku to ja wole nie mieć kaca po wyrzuconych w błoto milionach. Pod względem technicznym projekt jak najbardziej możliwy, trzeba wykonać konkretne prace i wbudować konkretne materiały. Mówimy o milionach złotych. Można też zbudować kosmodrom na polach pomiędzy Bielawą, a Pieszycami. Problem podstawowy – jak i czy w ogóle to się zwróci. Dlaczego ja mam płacić za ten pomysł, proszę mnie przekonać, że wydajecie moje pieniądze racjonalnie. Jaka jest wymagana minimalna ilość pełnopłatnych pasażerów dziennie co by koszty wyszły na zero. Jak i czym zachęcicie ludzi, żeby… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

Podróż samochodem z Bielawy do Wrocławia za 10 z , interesujące

TA
Gość
TA

W sensie, że co? Za mało, czy za dużo? Jadąc w 3 osoby jakoś tak mi wychodzi.