Strona główna Dzierżoniów Praca przy miejskich inwestycjach

Praca przy miejskich inwestycjach

0
PODZIEL SIĘ

Do końca miesiąca można składać oferty do konkursu na stanowisko podinspektora ds. realizacji inwestycji. Dzierżoniowski urząd szuka osoby o wykształceniu technicznym lub administracyjnym. Poznaj szczegóły oferty.

ddz_000312
BURMISTRZ DZIERŻONIOWA OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PODINSPEKTORA DS. REALIZACJI INWESTYCJI

I. Zakres obowiązków na stanowisku objętym naborem:
1. Realizacja zadań inwestycyjnych zgodnie z budżetem, w tym:
a) zawiadamianie mieszkańców, gestorów sieci o zamiarze realizacji inwestycji,
b) zawiadomienie właściwych instytucji oraz uczestników procesu budowlanego o rozpoczęciu robót budowlanych i ich zakończeniu,
c) występowanie z wnioskiem o wyłączenie z produkcji rolnej gruntów przeznaczonych na realizację inwestycji miejskich, uzyskanie decyzji na wycinkę drzew,
d) przygotowanie zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych Urzędu Miasta  wniosków w celu przeprowadzenia zamówień,
e) przygotowanie dokumentacji zamówień publicznych do 30 000 Euro na realizację zadań  inwestycyjnych,
f) przygotowywanie umów dla planowanych do realizacji zadań inwestycyjnych,
g) kontrola wniesienia zabezpieczenia przedmiotu umowy a po odbiorze obiektu jego rozliczenie,
h) bieżąca obsługa korespondencji z mieszkańcami, gestorami sieci, instytucjami i innymi stronami zainteresowanymi związana z realizacją zadań inwestycyjnych,
i) koordynacja prac związanych z realizacją inwestycji,
j) udział w czynnościach odbiorowych zadań inwestycyjnych,
k) rozliczenie finansowe zadań w tym sprawdzenie prawidłowości ewidencjonowania faktur oraz ich zgodności z budżetem,
l) organizowanie i uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych.
2. Współudział w przygotowaniu materiałów niezbędnych do opracowania projektu budżetu gminy.
3. Przygotowanie korespondencji w zakresie zmian budżetu.
4. Przygotowanie sprawozdań w tym z realizacji wydatków inwestycyjnych.
5. Przygotowanie druków OT/PT.
6. Przekazywanie właścicielowi/ zarządcy dokumentacji budowy.
7. Rozliczanie dotacji celowej dla jednostek podległych.
8. Udział w opracowywaniu Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Gminy Miejskiej Dzierżoniów.
9. Archiwizacja dokumentacji Wydziału.

II. Charakter wymagań na stanowisku pracy:
1. Wykształcenie: wyższe techniczne lub administracja
2. Wymagania konieczne:
a) obywatelstwo polskie,
b) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
c) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
d) nieposzlakowana opinia,
e) znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane,
f) znajomość przepisów ustawy Kodeks cywilny,
g) znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych,
h) znajomość przepisów ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym,
i) znajomość przepisów ustawy o samorządzie gminnym,
j) znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych MS Office (Word, Excel), Open Office, poczty elektronicznej,
3. Wymagania dodatkowe:
a) umiejętność planowania i organizacji pracy,
b) umiejętność podejmowania decyzji,
c) umiejętność pracy w zespole,
d) umiejętność radzenia sobie ze stresem
e) umiejętność negocjacji.

III. Pożądane cechy osobowości:
sumienność, sprawność, bezstronność, postawa etyczna, kultura osobista, punktualność, koleżeńskość.

IV. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
Wymiar czasu pracy: 1 etat,
Czas pracy: równoważny jednozmianowy,
Pierwsza umowa o pracę zawarta na czas określony 6 miesięcy.
Wynagrodzenie ustalone zgodnie z Regulaminem wynagradzania pracowników Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.

V. Oferty pisemne kandydatów powinny zawierać:
1. Curriculum vitae,
2. List motywacyjny,
3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór kwestionariusza dostępny w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta i na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej),
4. Dokument poświadczający wykształcenie (odpis świadectwa ukończenia szkoły, dyplomu),
5. Oświadczenie, że osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe wraz ze zobowiązaniem do przedłożenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego, z chwilą podjęcia pracy,
6. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
7. Kserokopia dokumentu tożsamości,
8. Kserokopie świadectw pracy,
9. Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach zawartych w części II (np. referencje z poprzednich miejsc pracy, zaświadczenia o ukończonych kursach),
10. Spis wszystkich dokumentów składanych przez kandydata.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 poz. 922) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 poz. 902)”

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko podinspektora ds. realizacji inwestycji” w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, parter, stanowisko „A”

Termin składania ofert upływa w dniu 31 sierpnia 2016 o godz. 14.00

Oferty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Nabór przeprowadzi Komisja powołana przez Burmistrza Dzierżoniowa. O terminie i miejscu kolejnych etapów naboru kandydaci zostaną powiadomieni oddzielnym pismem. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie w lipcu 2016 roku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi więcej niż 6%.

Źródło: UM Dzierżoniów