Strona główna sport Konkurs ROWER POMAGA – promują leśne ścieżki rowerowe

Konkurs ROWER POMAGA – promują leśne ścieżki rowerowe

0
PODZIEL SIĘ

content_rower_pomaga_logo_net

Fundacja Ekologiczna ARKA rozpoczyna kolejną odsłonę akcji Rower Pomaga: tym razem leśno-konkursową. Wspólnie z Lasami Państwowymi chce nie tylko zachęcać do jazdy na dwóch kółkach, dzięki której kolejne rowery mogą trafić do dzieci z domów dziecka, ale też promować wypoczynek na łonie natury.

Rowerowy konkurs

Wakacyjną odsłonę akcji Rower Pomaga, fundacja chce zakończyć specjalnym konkursem. O co w nim chodzi? Trzeba wysłać zdjęcie i opis z rowerowej wyprawy po leśnych ścieżkach. Dla autorów 10 najlepszych foto-relacji przygotowaliśmy specjalne nagrody: koszulki i gadżety Rower Pomaga, książki i akcesoria rowerowe. Zdjęcia wraz z relacjami należy wysyłać na maila:w.owczarz@fundacjaarka.pl.

Rowery dla dzieci za kilometry

Akcja Rower Pomaga to jednak nie tylko promowanie aktywnego, zdrowego trybu życia, ale też pomaganie. Za każde 20 000 przejechanych na rowerach kilometrów dzięki sponsorom fundacja przekazuje dzieciom z domów dziecka i świetlic środowiskowych ich wymarzone rowery. By dołożyć swoje kilometry, wystarczy wybrać się na wycieczkę, a trasę wpisać na stronie www.rowerpomaga.pl.

W tym roku, celem jest przejechanie 1 miliona rowerowych kilometrów i rozdanie dzieciom 50 rowerów.

Rowery od leśników

Trzy dwukołowce ufundowali również leśnicy. Aby trafiły one do dzieci, na stronie www.rowerpomaga.pl w celu szczegółowym należy wpisać „Jeździmy z Lasami Państwowymi”. W sumie na te trzy rowery trzeba uzbierać 60 000 km. Szczegóły akcji na:rowerpomaga.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o