Strona główna Bielawa AZS Zielona Góra drugim zespołem na rozkładzie Bielawianki

AZS Zielona Góra drugim zespołem na rozkładzie Bielawianki

0
PODZIEL SIĘ

Emocje po inauguracyjnym meczu z Bolesławcem powolutku opadają, ale przed nami kolejna porcja siatkarskich wrażeń w Bielawie 🙂 Serdecznie zapraszamy na drugi mecz OFM Bielawianka Bester Bielawa we własnej hali z zespołem KU AZS Uniwersytet Zielonogórski, którego kapitanem jest bielawianin Przemysław Kępski.
plakat_zielonagora_08-10-2016AZS Zielona Góra w poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej plasował się na drugim miejscu w grupie 2, czyli tuż za plecami OFM Bielawianka Bester Bielawa, ale w fazie play-off akademicy musieli już uznać wyższość siatkarzy Astry Nowa Sól. Podobnie też było w pierwszej kolejce sezonu,w której  zielonogórzanie po ponad dwugodzinnej równej walce z zespołem z Nowej Soli zeszli z parkietu pokonani.

W Bielawie możemy się spodziewać tak samo zaciętej rywalizacji. Akademicy będą bowiem chcieli wygrać za wszelką cenę, aby już na początku sezony nie stracić kontaktu z czołówką tabeli. Na pewno stać ich na zwycięstwo, ale czy odczarują halę w Bielawie (ostatni raz przegraliśmy spotkanie ligowe u siebie w lutym 2015 roku) okaże się już w najbliższą sobotę 8 października o godz. 18:00. Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich kibiców na to spotkanie.

 

Przed meczem jak i w jego trakcie będzie możliwość kupienia za 30 zł oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju KOSZULKI KIBICA siatkarzy BIELAWIANKI, do czego serdecznie zachęcamy.

koszulka_kibica

Kibiców, którzy posiadają konto na facebooku zachęcamy także do udziału w zabawie w wytypowanie wyniku sobotniego spotkania, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody, w tym także wejściówki na kolejne nasze mecze.
Ankieta znajduje się w naszym wydarzeniu na facebooku II liga OFM Bielawianka Bester vs AZS Zielona Góra i można wziąc w niej udział klikając w link:

ANKIETA – wytypuj wynik spotkania OFM BIELAWIANKA BESTER vs AZS ZIELONA GÓRA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o