Strona główna Dzierżoniów Oto najlepsze firmy 2016 roku

Oto najlepsze firmy 2016 roku

0
PODZIEL SIĘ

Poznaliśmy je podczas spotkania wystawców kończącego tegoroczne prezentacje. Zobacz kto otrzymał statuetki „Smoka Biznesu” i do kogo trafiła główna nagroda – samochód ŠKODA Citigo.

smoki_biznesu_021588

Uznawany często za najcenniejsze trofeum prezentacji Smok Publiczności trafił w tym roku do Sklepu Fryzjersko-Kosmetycznego Fryzaw. Zdecydowali o tym mieszkańcy Dzierżoniowa i goście odwiedzający największe w naszej okolicy targi gospodarcze.

Pozostałe statuetki przyznała kapituła Smoka Biznesu tworzona w tym roku przez Ryszarda Krzyśkowa (przewodniczący), Renatę Gonet, Dianę Kaczyńską, Annę Zarzycką, Bogdana Małeckiego (zastępca przewodniczącego) i Iwonę Frydmańską (sekretarz). W kategorii „Debiut Roku” zwyciężył Mini Naukowiec (firma edukacyjna stworzona dla dzieci w wieku 5-12). W kategorii „Przedsiębiorstwo Roku” wygrały Fitness Club Piękni i Zdrowi oraz CLP-P Centrum Lakierowania Proszkowego.

Kluczyki do samochodu odebrała Joanna Korczyńska. Nagrody pocieszenia (rowery) trafiły do Marzeny Chronowskiej, Agnieszki Świtały, Jarosława Zamkotowicza i Sławomira Zielińskiego.
Uroczystość swoim występem uświetnia Anna Mroczek – uczennica dzierżoniowskiego „Ekonomika”.

Smok Publiczności 2016
I miejsce – Sklep fryzjersko-kosmetyczny Fryzaw – firma działająca w branży fryzjersko-kosmetycznej, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży (574 głosy).
II miejsce – Systemy Grzewcze AR w Dzierżoniowie (492 głosy)
III miejsce – Rainbow Tours ze Świdnicy (291 głosów)

Smok Publiczności 2016 – organizacje pozarządowe
I miejsce – tytuł „Aktywna Organizacja Pozarządowa 2016 zdobyło Muzeum Góry Sowie Region Sudety. Muzeum kolekcjonuje przedmioty stanowiące świadectwo życia ludzi żyjących w rejonie dzierżoniowskim na przestrzeni wieków. W swoich zbiorach posiada już blisko 3 tysiące eksponatów – głównie przedmioty codziennego użytku, militaria, dokumenty, zdjęcia oraz dzieła sztuki (75 głosów)
II miejsce – Dzierżoniowski Uniwersytet Trzeciego Wieku (50 głosów)
III miejsce – Obywatelski Blok Samorządowy Dzierżoniów (33 głosy)

Smok Biznesu 2016 – „Debiut Roku”
I miejsce – „Mini Naukowiec” – firma edukacyjna stworzona dla dzieci w wieku 5-12 lat
II miejsce – Optyk na Świdnickiej
III miejsce – Agroturystyka Stajnia Czerkies – aktywny wypoczynek w formie jazdy konnej
IV miejsce – DDZ24.EU – redakcja regionalnego dwutygodnika o zasięgu powiatowym

Smok Biznesu 2016 – „Przedsiębiorstwo roku”
I miejsce – CLP-P Centrum Lakierowania Proszkowego – firma zajmująca się malowaniem wszelkiego rodzaju elementów z metalu, żeliwa oraz aluminium
I miejsce – Fitness Club Piękni i Zdrowi – firma oferująca treningi sportowe i pełną gamę zajęć fitness na innowacyjnym sprzęcie, doradztwo treningowo-dietetyczne
II miejsce – Clever Media – Agencja Kreatywna Marzeny Zdolskiej
III miejsce – Pracownia Kostiumów i Dekoracji
IV miejsce – Sklep Fryzjersko-Kosmetyczny Fryzaw

Ponadto Kapituła Smoków Biznesu wyróżniła Muzeum Kamionki Region Sudety za stworzenie miejsca, w którym krzewiona jest historia wszystkich dziedzin kultury, oraz podziękowała Stowarzyszeniu Wielka Sowa za podejmowanie działań mających na celu turystyczne ożywienie gospodarcze Gór Sowich i rozwój ważnych dziedzin życia społecznego jakimi są turystyka, kultura i gospodarka, Uniwersytetowi Trzeciego Wieku za stworzenie miejsca, w którym „studenci starszego pokolenia” mogą realizować swoje życiowe pasje, wykorzystywać potencjał intelektualny oraz rozbudzać ciekawość życia i nieustannego „apetytu na wiedzę” i Centrum Aktywizacji Społecznej za zaangażowanie w działania mające na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej poprzez aktywizację społeczno-zawodową i kulturalno-oświatową.

Źródło: UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o