Strona główna 112 Awans nadkom. Ryszarda Mazurkiewicza i pożegnanie z dzierżoniowską jednostką

Awans nadkom. Ryszarda Mazurkiewicza i pożegnanie z dzierżoniowską jednostką

0
PODZIEL SIĘ

15 grudnia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, odbyło się uroczyste pożegnanie awansowanego na stanowisko Pierwszego Zastępcy KPP w Ząbkowicach Śląskich dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Bielawie, pana nadkom. Ryszarda Mazurkiewicza.

r5

15 grudnia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, odbyło się uroczyste pożegnanie awansowanego na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ząbkowicach Śląskich dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Bielawie, pana nadkom. Ryszarda Mazurkiewicza. Podziękowania za dotychczasową współpracę złożyło kierownictwo dzierżoniowskiej Komendy na czele z Komendantem Powiatowym insp. Markiem Mitraszewskim.

Nadkom. Ryszard Mazurkiewicz służbę rozpoczął 1 października 1990 roku w Wydziale Prewencji, od 1993 roku przeszedł do Wydziału Kryminalnego. Przeszedł wszystkie szczeble kariery, a w 2006 roku został Naczelnikiem Sekcji w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie. Półtora roku później został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego, a od 1 października 2013 roku został powołany na Komendanta Komisariatu Policji w Bielawie.

Nadkom. Ryszard Mazurkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Ekonomicznego we Wrocławiu.

Kierownictwo KPP w Dzierżoniowie  dziękując nadkom. Ryszardowi Mazurkiewiczowi za wspólną służbę, jednocześnie życzy dalszych sukcesów w pracy i powodzenia w życiu osobistym.

KPP Dzierżoniów
Oficer Prasowy
podinsp. Mariusz Furgała

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o