Strona główna Dzierżoniów 25. Finał WOŚP ze słonecznikiem

25. Finał WOŚP ze słonecznikiem

1
PODZIEL SIĘ

W Dzierżoniowie przygotowania do 25. Finału WOŚP już prawie na ukończeniu. Zacznie się on od mini-finałów w szkołach i przedszkolach, zakończy „Światełkiem do Nieba” na rynku. W tym roku nabierze ono szczególnego wymiaru, bo będzie również dowodem pamięci o jednej z wolontariuszek – Dominice Szafrańskiej, która zginęła w wypadku samochodowym 27 sierpnia. To dla niej 180 wolontariuszy wepnie 15 stycznia specjalny button ze słonecznikiem i napisem „Domi pamiętamy”.

do_neta_samo

W tym roku WOŚP gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Szykujcie się na wielkoorkiestrowe wydarzenia.

W czwartek 12 stycznia w muzyczną podróż publiczność zabierze Krzysztof Kiljański z zespołem. Dzień później po raz szósty odbędzie się Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy w Kinoteatrze „Zbyszek”. Rozśmieszać widzów będą Kabaret K2 i Kabaret Nowaki.

Sobota przed Finałem WOŚP to m.in. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Szefa Sztabu i Młodzieżowa Orkiestra z koncertem Łukasza „MAŁPY” Małkiewicza w klubie Hi Life! Niedziela finałowa rozpocznie się o godzinie 16.00. Wystąpią DYLEMAT (rock), CENTRALA 57 (pop&rock) oraz gwiazda wieczoru AFTER PARTY (disco).

Szef dzierżoniowskiego Sztabu WOŚP wręczy statuetki i tytuły „Przyjaciela z Wielkim Serduchem”. Otrzyma go pięć firm i instytucji, które corocznie wspierają działania dzierżoniowskiego Sztabu WOŚP. Do rąk mieszkańców trafi również ponad 2000 unikalnych dzierżoniowskich gadżetów.
A o godz. 20.00 tradycyjnie „Światełko do Nieba” i pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy. Także do włączenia się w aukcje dzierżoniowskiego sztabu, które są dostępne tutaj

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sztab WOŚP DDZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sztab WOŚP DDZ
Gość
Sztab WOŚP DDZ

Pięknie dziękujemy za wsparcie i za to, że ddz24.eu gra razem z dzierżoniowskim Sztabem WOŚP!