Strona główna Dzierżoniów Dzierżoniowskie Prezentacje 2017 – oferta dla wystawców

Dzierżoniowskie Prezentacje 2017 – oferta dla wystawców

0
PODZIEL SIĘ

baner_glowny

W tym roku Dzierżoniowskie Prezentacje odbędą się 27 i 28 maja, wraz z 40. Dniami Dzierżoniowa. Zachęcamy do rezerwacji stoisk, promocji firmy i do zdobywania nowych klientów i nawiązywania nawiązania kontaktów biznesowych. Jak co roku szczególną ofert przygotowaliśmy dla mikro i małych przedsiębiorców, prowadzących swoją działalność nie dłużej niż 3 lata i debiutujących na prezentacjach.

cennik_promocyjny

Stoiska wystawiennicze

Standardowe stoisko wystawiennicze wynosi 12 m2. Wystawca ma jednak możliwość zarezerwowania stoiska o mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji przedsiębiorców będą stoiska zabudowane, jak i niezabudowane. Na zewnątrz hali Wystawca może zarezerwować miejsce wystawiennicze o dowolnej powierzchni. Do każdego stoiska, bez względu na położenie, doprowadzona jest energia elektryczna.

Stoiska w hali (wyłącznie dla przedsiębiorców):

 • zabudowane (ścianki osłonowe, wykładzina, lampki, fryz z nazwą firmy);
 • 1m² powierzchni wystawienniczej – 41,70 zł;
 • stoisko standardowe o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) – 500,40 zł;
 • bez zabudowy 1m² powierzchni wystawienniczej – 25,00 zł;
 • np. stoisko o powierzchni 12 m² (3m szer. x 4m gł.) – 300,00 zł.

Wystawca ma możliwość zarezerwowania stoiska o innej powierzchni niż wskazana powyżej.

 • stoiska dla Debiutów (mikro i małych, prowadzących działalność nie dłużej niż 3 lata i biorących po raz pierwszy udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach);
 • stoisko zabudowane o powierzchni 12 m² (3 m szer. x 4 m gł.) – 1,23 zł.

W pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia firm – debiutów, których głównym miejscem wykonywania działalności jest Dzierżoniów (do 14.04.2017 r.). Zgłoszenia firm spoza Dzierżoniowa będą rejestrowane na liście rezerwowej i rozpatrywane w przypadku, gdy organizator będzie posiadał jeszcze wolne stoiska wystawiennicze (od 18.04.2017 r.).

Stoiska w holu hali

 • 1m² powierzchni wystawienniczej – 23,00 zł.

Stoiska na zewnątrz (dla przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych):

 • 1m² powierzchni wystawienniczej – 20,85 zł.

Oferty specjalne:

a) dla Wystawców, którzy brali udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach 2016, w kategorii DEBIUT – stoisko wystawiennicze – 50% kosztów;

b) dla laureatów konkursu SMOK BIZNESU 2016 – standardowe stoisko wystawiennicze – 1,23 zł;

c) dla stałych klientów – 5% rabatu za każdy rok udziału w poprzednich edycjach imprezy (nie dotyczy ofert z pkt. a i b);

d) dla instytucji finansowych stoisko wewnątrz hali: (od numeru 10 do 20) 12 m2 – 1230,00 zł.

Katalog wystawców

 • katalog wystawców jest zbiorem informacji o wszystkich firmach biorących udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach, wydawany w formie drukowanej, kolorowej, o formacie A5;
 • każdy wystawca ma do dyspozycji jedną stronę katalogu;
 • wystawca ma możliwość zamieszczenia w nim informacji o swojej firmie (dane teleadresowe, opis działalności, logotyp);
 • koszt zamieszczenia informacji – 20,00 zł brutto. W trakcie Dzierżoniowskich Prezentacji, Katalogi przekazywane są Wystawcom (bezpłatnie), otrzymują je także goście oficjalni Prezentacji.

Konkursy

Smok Biznesu – (konkurs dla wystawców) jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom, które stale się rozwijają, tworzą nowe miejsca pracy, wykorzystują technologie przyjazne środowisku, wnoszą wkład w rozwój regionu dzierżoniowskiego, czy też prowadzą działalność charytatywną.

Smok Publiczności – konkurs dla wystawców i gości odwiedzających imprezę. To wyróżnienie dla wystawcy, który ma najatrakcyjniejsze stoisko oraz prowadzi ciekawą kampanię promocyjną własnej działalności. Goście prezentacji, oddający swoje głosy na Wystawców, mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

Promocja wystawców

Biorący udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach objęci zostaną bezpłatną kampanią promocyjną:

 • na stronie internetowej Urzędu Miasta w Dzierżoniowie (www.dzierzoniow.pl);
 • w lokalnych mediach;
 • laureaci konkursów Smok Biznesu i Smok Publiczności objęci będą dodatkową promocją w postaci umieszczenia nazwy laureata w pasażu ratusza prowadzącym do Biura Obsługi Klienta, umieszczenia logo laureata do końca następnego roku po uzyskaniu tytułu, na materiałach promocyjnych Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.

Ważne

Wystawcy w czasie trwania Dzierżoniowskich Prezentacjach mogą prowadzić sprzedaż prezentowanych produktów i usług. Wystawcy, którzy będą prowadzić sprzedaż artykułów spożywczych i napojów obowiązani są do powiadomienia o tym fakcie organizatora imprezy.

schemat_stoisk_0

Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, parter, pokój nr 4, tel: 74 645 08 68, 74 645 08 79.

Formularz zgłoszenia udziału w Dzierżoniowskich Prezetnacjach (PDF 363 KB)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o