Strona główna Bielawa CCC Tour Grody Piastowskie

CCC Tour Grody Piastowskie

1
PODZIEL SIĘ

W Góry Sowie zawita jeden z najbardziej znanych wyścigów rowerowych CCC Tour Grody Piastowskie. Kolarzy szosowych będzie można obejrzeć w akcji 6 maja podczas II etapu rozgrywanego na trasie Dzierżoniów – Srebrna Góra. Tego dnia peleton przejedzie przez Bielawę około godziny 14:11, a zawodnicy powalczą w naszym mieście o lotną premię, która ustawiona będzie na Placu Wolności.

IMG_018811 kwietnia na fortach w Srebrnej Górze odbyła się oficjalna prezentacja wyścigu, a w szczególności jego II etapu. Wydarzenie odbyło się przy udziale organizatorów imprezy, burmistrzów i wójtów gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Turystycznym Gmin Gór Sowich oraz sponsorów. Bielawę reprezentował burmistrz Piotr Łyżwa. Przed startem do II etapu głównego wyścigu rozegrana zostanie I edycja KORONY GÓR SOWICH wyścig dla amatorów.

Trasa etapu będzie przebiegała przez Dzierżoniów, Piławę, Olbrachcice, Stoszowice, Srebrną Górę, Wolibórz, Bielawę – dystans 55,0 km.  Do przejechania będą  dwie przełęcze Woliborska i Srebrnogórska. Każdy uczestnik za przejechanie i zdobycie dwóch przełęczy, otrzyma pierwszą część pamiątkowego medalu.

Medal będzie składał się z 4  części, pozostałe 3 części będą do zdobycia w latach 2018 – 2020. Wyścig będzie miał charakter ogólnopolski. Zapisy w formie elektronicznej – zakładka na stronie głównej wyścigu www.grody.com.pl. Tam także znaleźć można wszystkie informacje na temat zawodów.

Źródło: UM Bielawa

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

ile to będzie kosztowało? na jaką łącznie kwotę podpisano umowy?