Strona główna Dzierżoniów Kwietniowa sesja Rady Miejskiej Dzierżoniowa

Kwietniowa sesja Rady Miejskiej Dzierżoniowa

0
PODZIEL SIĘ

Poniedziałkowe obrady rozpoczęła krótka uroczysta część, podczas której dzierżoniowscy radni podziękowali za wieloletnią współprace byłemu już komendantowi dzierżoniowskiej drogówki.
sesja_dzierzoniow_031517
Pełniący tę funkcję Krzysztof Kucper przez lata współpracował z dzierżoniowskim samorządem m.in. w kwestiach związanych z komunikacją drogową i zapewnianiem bezpieczeństwa podczas organizowanych przez miasto wydarzeń. Znany ze swojego profesjonalizmu, sympatii do ludzi i potrafiący świetnie współpracować emerytowany już komendant zapewnił, że jeśli zaistnieje taka potrzeba, Dzierżoniów zawsze może na niego liczyć.

Treść podziękowań przekazanych podczas sesji przez przewodniczącego rady i burmistrza Dzierżoniowa

Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki (Jack Canfield). W Pana karierze zawodowej wieloletniego naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie tych drugich nie brakowało.

Dziś, gdy postanowił Pan przejść na jakże zasłużoną emeryturę, chcielibyśmy złożyć na Pana ręce serdeczne podziękowania za współpracę z samorządem lokalnym Dzierżoniowa. Dziękujemy szczególnie za osobiste zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i zabezpieczanie imprez miejskich. Pana pomoc była niezmiernie przydatna przy konsultowaniu i planowaniu organizacji ruchu w naszym mieście.

Na szczególne uznanie zasługuje Pańskie podejście do pełnionych obowiązków charakteryzujące się dużą skutecznością i szybkością podejmowanych działań oraz bezpośrednim kontaktem z zarządcą drogi. Nie do przecenienia było Pana zaangażowanie w realizowane przez miasto inwestycje drogowe, przy których zawsze chętnie służył Pan swoją wiedzą i doświadczeniem, by dla użytkowników dróg były one jak najmniej dotkliwe. Pracownicy Urzędu Miasta i miejskich jednostek organizacyjnych zawsze mogli liczyć na Pana pomoc i życzliwą postawę przy zabezpieczaniu i organizowaniu różnego rodzaju imprez i eventów.

Zawsze chętnie angażował się Pan w działania na rzecz bezpieczeństwa  mieszkańców Dzierżoniowa. Dziś życzymy, by mógł Pan w pełni z tego bezpieczeństwa korzystać, realizując swoje najskrytsze marzenia i plany osobiste. Bo, jak mawiał Benjamin Franklin, w emeryturze nie ma nic złego, pod warunkiem, że nie dopuścimy, aby nam przeszkadzała w pracy.

W części roboczej radni przyjęli także złożony przez burmistrza projekt uchwały o nadanie honorowego obywatelstwa Tadeuszowi Nestorowiczowi, zdecydowali także o zmianach w budżecie i w wieloletniej prognozie finansowej Dzierżoniowa.

24 kwietnia dzierżoniowscy radni gościli także w Zakładzie Energetyki Cieplnej, zaopatrującym nasze miasto w ogrzewanie i ciepłą wodę. Celem tej wizyty było pokazanie wykonanych w ostatnim czasie inwestycji usprawniających pracę dzierżoniowskiej ciepłowni i korzystnie wpływających na nasze środowisko.

Źródło: UM Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o