Strona główna Bielawa Udany weekend sportowy Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa

Udany weekend sportowy Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa

0
PODZIEL SIĘ

6 maja 2017 w Polanicy Zdrój wystartowało około 1200 zawodników w trzeciej błotnistej edycji BIKEMARATONU. Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa reprezentowali

Dystans Mini 26 km : Wojciech Łuczyński, Mariusz Mieczkowski, Jan Dubas, Marcin Chłądowicz, Dariusz Pala, Sebastian Zug, Irek Panek.

Dystans Mega 52 km:Małgorzata Podgórska, Alicja Kaucka,Jacek Sury, Sebastian Balsam, Mateusz Mrzygłód, Witold Węglarz, Wacław Barancewicz.Piotr Mihilewicz, Piotr Kunigowski.

Małgorzata Podgórska zdobyła ZŁOTY medal na dystansie Mega w kat. K-4 (open kobiet 4 miejsce) W kat. M-5 na dystansie Mini SREBRNY medal wywalczył Dariusz Pala. W klasyfikacji drużynowej Muszkieter Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa-MEGA uplasowali się na 4 miejscu.

7 maja 2017 w Polanicy Zdrój wystartowali z Parku Zdrojowego biegacze w 3 edycji SUPER BIEGU. Na trasie półmaratonu górskiego 21 km Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa reprezentowali: Joanna Bagińska, Grzegorz Bagiński i Kamil Musielski, który dobiegł do mety, jako trzeci zawodnik Open i trzeci w kategorii M-30. Grzegorz Bagiński w kat M-20 zdobył SREBRNY medal a Joanna Bagińska mimo kontuzji łydki dobiegła do mety na 7 miejscu w kat K-40. Drużyna zajęła 7 miejsce.

Dnia 06.05.2017 r. odbył się pierwszy z serii czterech wyścigów szosowych „Korona GórSowich”.

Zawody zostały rozegrane na dystansie 58 km .

Start i meta wyścigu była na Dzierżoniowskim Rynku.

Trasa przebiegała przez Bielawę – Przełęcz Woliborską – Przełęcz Srebrnogórską – Stoszowice – Owiesno – Piławę .

W wyścigu wzięło udział troje zawodników Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa :

Wojciech Piechowicz,

Kamila Piechowicz: odebrała nagrodę za czwarte miejsce .

Artur Marzec: miał defekt na trasie ,ale udało mu się wyścig ukończyć,za rok będzie podium:).

Trasa zawodów była bardzo ciekawa, zdobyliśmy nowe doświadczenia .