Strona główna Bielawa Zapaśniczki udanie reprezentowały Polskę

Zapaśniczki udanie reprezentowały Polskę

0
PODZIEL SIĘ

W dniach 10-15 maja w Bukareszcie odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w którym rywalizowało 300 zawodników z 18 Państw.

Polskę z Powiatu Dzierżoniowskiego reprezentowały : Paulina Martyka, Sylwia Martyka – MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz Roksana Łosyk UKS IRON BULLS Bielawa.

W zawodach najlepiej zaprezentowała się Sylwia Martyka 56kg, która wywalczyła brązowy krążek. Bardzo dobre V miejsce w grupie juniorek wywalczyła Paulina Martyka w kat. 59kg. VII miejsce w zawodach wywalczyła Roksana Łosyk kat. 60kg.

Uważam, że był to udany start naszych zawodniczek, które co raz śmielej stawiają kroki w Europie. Swoją dobrą postawą mogą sobie zapewnić udział w zawodach rangi Mistrzostw Europy bądź Świata. Już za tydzień nasi podopieczni występować będą w Mistrzostwach Polski Seniorek oraz Seniorów w Zapasach w Białogardzie. – Norbert Warchoł.

Wielkie podziękowania dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna, która wspiera zawodniczki.