Strona główna Bielawa Bielawska Akademia Biegania startuje w całej Polsce!

Bielawska Akademia Biegania startuje w całej Polsce!

0
PODZIEL SIĘ

Powoli zbliża się do końca wiosenna edycja, działającej przy OSiR – Bielawskiej Akademii Biegania. W treningach systematycznie bierze udział kilkadziesiąt osób, a grupa biegaczy systematycznie się powiększa. Każdego tygodnia uczestnicy Akademii bardzo licznie biorą udział w imprezach biegowych na terenie całego kraju. W ostatni weekend (27-28 maja) kilkanaście BAB-iczek startowało w Biegu Kobiet w Świdnicy, Roman Trocha zdobył brązowy medal w rozgrywanych w Świnoujściu Mistrzostwach Polski w orientacji precyzyjnej w kat. open, Henryk Ostropolski zajął II miejsce w kat. w Biegu górskim na Ślężę. Dodatkowo trenerka Akademii – Alicja Kaucka, zajęła IV miejsce w kat. open w triathlonie Sieraków na dystansie ½ Ironman (I miejsce w kategorii), a tydzień wcześniej Stanisław Gil zdobył III miejsce w kat. M-60 w Mistrzostwa Polski w Biegu Po Schodach – SKY TOWER RUN 2017 (Pan Stanisław zakwalifikował się do prestiżowego Maratonu w Nowym Jorku, który odbędzie się w listopadzie). Nasi biegacze w ostatnim czasie biegli też między innymi: w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczawnie Zdroju, Mieroszowie, Jedlinie-Zdroju, Zdzieszowicach, Zagórzu, Henrykowie, Mietkowie czy Wałbrzychu.

Kolejna edycja Akademii ruszy już od września i zachęcamy wszystkich do rozpoczęcia z nami swojej przygody z bieganiem lub do doskonalenia swoich umiejętności pod okiem naszych wykwalifikowanych trenerów.  Bielawska Akademia Biegania to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera i wspaniali ludzie. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie zaprasza do wspólnych treningów!