Strona główna 112 Kolizje

Kolizje

0
PODZIEL SIĘ

W Pieszycach na ul. Kościuszki, po godzinie 16:00, 16 października 2017r. doszło do kolizji. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem renault 37 letni mężczyzna, nie zachowując bezpiecznej odległości między pojazdami, najechał na tył mazdy, kierowanej przez 40 letnią kobietę. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, a sprawca został ukarany mandatem.

17 października około godziny 11:30 w bielawie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Jak ustalili bielawscy policjanci sprawcą kolizji jest 75-letni kierowca opla, który w sposób nieprawidłowy wykonywał manewr wymijania i doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem ford, kierowanym przez 31 latka. W wyniku czynności dodatkowo okazało się, że sprawca zdarzenia nie posiadał przy sobie prawa jazdy. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł większych obrażeń ciała. Badanie alkomatem potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwiSprawcę kolizji ukarano mandatami karnymi.

Około 14:00, 17 października 2017 r., na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Paderewskiego w Dzierżoniowie, doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 34-letni kierujący volkswagenem, który nie zachowując bezpiecznej odległości między pojazdami, najechał na tył pojazdu tej samej marki, kierowany przez 50 letnią kobietę. Uczestnicy byli trzeźwi. Na sprawcę nałożono mandat.

18 października 2017 r., tuż po godz. 11:00 w Bielawie, na parkingu przychodni lekarskiej przy ul. Karola Marksa, doszło do wypadku. Pięćdziesięcioletnia mieszkanka powiatu dzierżoniowskiego cofając oplem, nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła 86 letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia mężczyzna został zabrany do szpitala. Policjanci przeprowadzili czynności procesowe i jest prowadzone postępowanie przez bielawskich śledczych.

KPP w Dzierżoniowie
Oficer Prasowy
podkom. Marcin Ząbek

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o