Strona główna 112 Zdarzenia drogowe

Zdarzenia drogowe

0
PODZIEL SIĘ

Przed godziną 19:00, 16 listopada, 2017 r., na drodze pomiędzy Kołaczowem a Ratajnem, na Dębowej Górze, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, iż sprawcą był 38-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem, który nie zachowując bezpiecznej odległości między pojazdami, najechał na tył chryslera, kierowanego przez 59 letnią kobietę. Uderzenie było na tyle duże, że skutkowało uszkodzeniem kolejnego pojazdu marki ford, jadącego z naprzeciwka, prowadzonym przez 37 letniego kierowcę. Nikt nie doznał poważnych obrażeń a wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

18 listopada, po godz. 10:00 na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z ul. Świdnicką w Dzierżoniowie, doszło do kolizji. Jak ustalili policjanci, 28-letni mężczyzna, kierującsamochodem mercedes-benz, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego, z prawidłowo jadącym volkswagenem, 46 letnim mężczyzną. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Na sprawcę nałożono mandat.

18 listopada przed godz. 8:00 na drodze pomiędzy Łagiewnikami a Strzeliłem doszło do zdarzenia drogowego. Dzierżoniowska drogówka ustaliła, że 28-letni mężczyzna, kierując samochodem volkswagen, w wyniku zmęczenia, zaśnięcia doprowadził do zderzenia bocznego, z prawidłowo jadącą ciężarówką daf, kierowaną przez 62 letniego mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Na sprawcę nałożono mandat.

podkom. Marcin Ząbek

Oficer Prasowy

KPP Dzierżoniów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o