Strona główna Bielawa Udany wyjazd na Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików

Udany wyjazd na Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików

0
PODZIEL SIĘ

Dnia 3 marca w Rudzie Śląskiej odbyły się Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików w zapasach. Chłopcy (ur.2004-2006) startowali w stylu wolnym a młodziczki w stylu wolnym kobiet.

Powiat Dzierżoniowski reprezentowały kluby UKS IRON BULLS Bielawa w składzie: Weronika Stasiek, Sofiia Savina, Klaudia Smaczyńska, Joanna Nowak, Weronika Smaczyńska.

ULKS SOWA Pieszyce: Wiktoria Szeliga, Milena Sawka oraz Natalia Zając.

MULKS JUNIOR Dzierzoniów: Grzegorz Mazur.

Najlepiej spisała się Weronika Smaczyńska w kategorii 58kg, która wygrała cztery walki i wywalczyła złoty medal. W finale spotkała się z koleżanka klubową z Joanną Nowak która musiała się zadowolić srebrnym medalem.

Srebrny medal wywalczyła również Natalia Zając w kategori 62kg. Brązowe krążki zdobyli Wiktoria Szeliga kat. 46kg oraz Klaudia Smaczyńska w kat. 58 kg.

Sofiia Savina-50kg oraz Grzegorz Mazur-48kg wygrali po jednej walce. Milena Sawka-50kg odpadła w walkach eliminacjach.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Bielawie, Pieszyc i Dzierżoniowa.