Strona główna 112 Policjanci powiatu dzierżoniowskiego stratowali w 11. „PANAS” Półmaratonie Ślężańskim

0
PODZIEL SIĘ

Śmiało można nazwać sukcesami osiągnięte wyniki w 11. Półmaratonie Ślężańskim policjantów Łukasza Przybyszewskiego i Grzegorza Baraniuka.

Punktualnie o 11:00, 24 marca z Rynku w Sobótce wystartował 11. „PANAS” Półmaraton Ślężański. Wśród 5000 zawodników znaleźli się policjant z bielawskiego komisariatu Łukasz Przybyszewski i kierownik piławskiego posterunku Grzegorz Baraniuk. Bieg na dystansie 21 km i 97,5 metrów ukończyło 4078 uczestników. Doskonale spisali się nasi koledzy!

Łukasz Przybyszewski z KP Bielawa ukończył bieg z czasem 1:29:06 zajmując 241 miejsce w kat. Open (56 na 719 w kat. M 35), 9 miejsce na 110 zawodników w kategorii Policja.Grzegorz Baraniuk z czasem 1:40:32 zajął 865 miejsce w kat. Open (198 na 737 kat. M40)
i 22 w kategorii Policja.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!