Strona główna Dolny Śląsk To będzie prawdziwe wyzwanie

To będzie prawdziwe wyzwanie

0
PODZIEL SIĘ

Radkowska Perła, Ścinawka i Tłumaczów to nazwy odcinków specjalnych, które odbędą się w dniach 7 i 8 kwietnia w ramach rajdu pn. „Radkowski Trakt”. W połączeniu z dwukrotnym przejazdem prologu zawodnicy będą mieli do pokonania aż 50 km oesowych!

Fot.: P. Puchalski Rally Foto – Podczas Radkowskiego Traktu zawodnicy będą mieli do pokonania aż 50 km oesowych!

W tym wymagającym rajdzie wystartuje załoga BS Rally Team – Arek Idzi i Dominika Samburska (Fiat CC), która bierze udział w programie BS Rally Team dla młodych. Będzie to kolejna okazja do zdobywania doświadczenia i nauki rajdowego rzemiosła, a ilość kilometrów odcinków specjalnych, jak na poziom prywatnych rajdów, przyprawia o zawrót głowy. – Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do nowego wyzwania. Będą to dla nas nowe odcinki specjalne, podczas których dużo pracy będzie miała również Dominika, moja pilotka – przyznaje kierowca, Arek Idzi. – Wierzę, że poradzimy sobie z tym zdaniem i zobaczymy się w Radkowie na mecie rajdu. Auto mamy przygotowane w stu procentach, z niecierpliwością więc czekamy i odliczamy do najbliższej soboty.

Radkowski Trakt to pierwsza runda tegorocznego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej. Arek Idzi i Dominika Samburska planują udział w całym cyklu chempionatu.

Pozdrawiamy, BS Rally Team

Fot.: S. Staszczyk – Najbliższe zawody będą bardzo wymagające również dla pilota

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o