Strona główna 112 Zdarzenia drogowe

Zdarzenia drogowe

0
PODZIEL SIĘ


Około 15:30, 29 marca, na skrzyżowaniu ulic Ciepłowniczej i Kilińskiego w Dzierżoniowie doszło do kolizji drogowej. Kierujący volkswagenem 75 – letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 20 letniemu kierowcy prowadzącemu skodę. W wyniku zdarzenia doszło do zderzenia bocznego. Postępowanie w tej sprawie przeprowadzą dzierżoniowscy wykroczeniowcy.

31 marca po 19:00 na ul. Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci dzierżoniowskiej drogówki sprawcą był 19-letni mężczyzna jadący bmw, który nie zastosował się do obowiązujących znaków i doprowadził do zderzenia czołowego z seatem prowadzonym przez 22-latkę. Na sprawcę nałożono mandat karny.

1 kwietnia, tuż po 19:00 w Nowiźnie, 23-letni kierujący samochodem marki BMW na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu gdzie doszło do przewrócenia pojazdu. Mężczyzna udał się prywatnym transportem do szpitala we Wrocławiu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie.

podkom. Marcin Ząbek
Oficer Prasowy
KPP w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o