Strona główna Dzierżoniów Decyduj o Smoku Publiczności i wygraj ten samochód

Decyduj o Smoku Publiczności i wygraj ten samochód

0
PODZIEL SIĘ

W ubiegłym roku nowe auto trafiło do pana Zbigniewa Czerniawskiego, o tym, kto odjedzie główną nagrodą Dzierżoniowskich Prezentacji dowiemy się już w niedzielny wieczór. Aby wygrać samochód należy wziąć udział w konkursie „Smok Publiczności”.

Regulamin konkursu Smok Biznesu

Regulamin konkursu Smok Publiczności

Laureaci ubiegłorocznych prezentacji

SMOK PUBLICZNOŚCI 2017 – DROGERIA FOR BEAUTY – firma oferująca wspaniałe kosmetyki, mieszcząca się na ul. Strzelniczej w Dzierżoniowie (733 głosy).

SMOK PUBLICZNOŚCI 2017 – NAJAKTYWNIEJSZA ORGANIZACJA POZARZĄDOWA – STOWARZYSZENIE DRUŻYNA BRACI – Drużyna Braci jest Chrześcijańską Formacją ASG, działającą na Dolnym Śląsku od 2009 roku. Wielu członków Drużyny Braci, oprócz zamiłowania do airsoftu łączy ich miłość do Jezusa Chrystusa wyrażana w praktyczny sposób w codziennym życiu. Przygoda z ASG zaczęła się od wspólnych zabaw ojców z synami, które szybko przekształciły się w spotkania podnoszące umiejętności związane z militariami. Drużyna Braci aktywnie uczestniczy w działaniach wspierających proobronność naszego kraju, wyrażając to udziałem w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez Wojsko Polskie, oraz członkostwem w organizacjach proobronnych.

SMOK BIZNESU 2017 – „DEBIUT ROKU” –  DIETETYK KLINICZNY MARTA SZYMAŃSKA – poradnictwo dietetyczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zarówno dla osób zdrowych, jak i chorych. Indywidualne diety odchudzanie, na przyrost ciała, dla kobiet ciężarnych i karmiących oraz specjalistyczne w wybranych jednostkach chorobowych, miedzy innymi takich jak: cukrzyca, nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne oraz w nietolerancjach i alergiach pokarmowych.

SMOK BIZNESU 2017 – PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU – SILHOUETTE DCD – hurtownia kosmetyczno-fryzjerska, oferująca profesjonalne kosmetyki w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Na terenie naszego województwa zamówiony towar dowożony jest bezpośrednio salonów urody.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o