Strona główna Bielawa Rekordowy weekend nad Jeziorem Bielawskim

Rekordowy weekend nad Jeziorem Bielawskim

0
PODZIEL SIĘ

Ponad 10 tysięcy osób wypoczywało w weekend nad Jeziorem Bielawskim. Nad samym Basenem Familijnym z wodnych atrakcji skorzystało blisko 7 tysięcy mieszkańców i turystów. Tak dużej frekwencji, jak w ostatni weekend nad Jeziorem Bielawskim, jeszcze nie było.


Wypocząć na plaży w Górach Sowich oraz na basenie, zdecydowali się nie tylko mieszkańcy Bielawy i powiatu dzierżoniowskiego, ale także między innymi mieszkańcy Świdnicy, Wałbrzycha, Ząbkowic, Nowej Rudy czy Kłodzka.

Największą popularnością cieszył się oczywiście basen wraz z wodnym placem zabaw i brodzikiem oraz strzeżona plaża Jeziora Bielawskiego. Mieszkańcy i turyści chętnie korzystali także z wypożyczalni kajaków, rowerów wodnych i SUP, a także z Wakeparku.

Co ważne mimo tak dużej frekwencji nie doszło do żadnego poważnego wypadku. Wszystko dzięki dobrej pracy ratowników i pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz służb mundurowych – Straży Miejskiej i Policji.

Jednocześnie dziękujemy okolicznym mieszkańcom Bielawy za cierpliwość i wyrozumiałość w kwestii występujących dużych utrudnień w ruchu drogowym w czasie minionego weekendu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o